EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Investičná ponuka - (A08) Predaj apartmánu 2+kk v centre mesta, 56,21m2 - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 56.21 m²

Investičná príležitosť alebo trvalé bývanie v srdci Rajeckých Teplíc ! ! Apartmán A08 - 56,21

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

173,523 € 3087 €/m²

Chyžka na Užhorodskej ulici

Reality Michalovce

Rodinný dom | Užhorodská | 192 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 7i rodinný dom s atraktívnou polohou na Užhorodskej ulici v Mi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Michalovce

289,990 € 1510 €/m²

Predali sme RD v Budkovciach

Reality Budkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 160.07 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. 

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Budkovce

Cena dohodou

Novostavba 4 izb.rod.domu, 252 m2 – Inteligentné bývanie na dosah - Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | Prieložná | 131 m²

Hľadáte moderný domov v pokojnej lokalite, no na dosah od centra mesta? Dom v prímestskej časti

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Žilina

269,000 € 2053 €/m²

Rezervovali sme chyžku na Fialkovej

Reality Michalovce

3 izbový byt | Fialková | 73.55 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

REZERVOVANÝ! Predaj| Zariadená novostavba 4i RD, Dunajská Streda |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Záhradnícka | 125 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný a luxusne preved

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 1880 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj | Energeticky úsporný 3i byt +2xparking, záhradou a veľkou terasou, iba 10 min od R7, Baka, okr. DS | Gofar | Exkluzívne

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj moderný, energeticky úsporný

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

Predaj | Energeticky úsporný 3i byt s 2 parkovacími státiami, záhradou a veľkou terasou, iba 10 min od R7, Baka, okr. DS | Gofar | Exkluzívne

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj moderný, energeticky úsporný 3-izbový byt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

Novostavba - ( A07 ) Predaj bytu 2+kk, s balkónom,53,22 m2 - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 53 m²

Investičná príležitosť alebo trvalé bývanie v srdci Rajeckých Teplíc ! ! Apartmán ( Byt 2+kk )

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

161,398 € 3045 €/m²

2i holobyt pri centre v Strážskom

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 51.75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v novo zrekonštruovanom bytovom projekt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Strážske

78,890 € 1524 €/m²

Rezervovali sme 3i chyžku - Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 74.23 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byty

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Pozemok Starolaborecká – 29 m šírka

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Starolaborecká | 590 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Michalovce – na vyh

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

144,000 € 244 €/m²

4i chyžka v Čiernom Poli

Reality Čierne Pole

Rodinný dom | Nezadaná | 205.54 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou, altánkom a veľkorysou záhradou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Čierne Pole

179,990 € 876 €/m²

PREDAJ: Bytový dom A, Byt A 6 - Štýlový 3+kk v novostavbe s parkovací miestom a rekuperáciou,73,75m2 – Hôrky

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 73.75 m²

Rezidencia Orlíky-Hôrky – Inteligentné bývanie na dosah. Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hôrky

229,283 € 3109 €/m²

Pozemok pre rodinný dom

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 1,021 m²

Hľadáte pekný tichý a slnečný pozemok na rodinný dom v okolí Žiliny? Iba 12 minút od Žiliny po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Krasňany

170 €/m2 170 €/m2

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Predaj| Zariadená novostavba 4i RD, Dunajská Streda |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Lehnice

235,000 € 1880 €/m²

Novostavba 2 izb. bytu s terasou a parkovacím miestom, 60 m2 - Zelené Vlčince, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Žilina, Pražská. Plocha: úžitková 52m2.Stav objektu: no

Publikované: 02.09.2021 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajali sme chyžku na Štefánikovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 59.67 m²

Chyžku sme práve prenajali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Michalovce

609 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

Predaj| Exkluzívne stavebné pozemky 711m2 a 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA rodinný dom v Martine.

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | 120 m²

Predávame rodinný dom v Košťanoch nad Turcom. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Tento

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

207,000 € 1725 €/m²

Prenájom 5 izb.rodinného domu pre firmy a robotníkov - Višňove

Reality Višňové

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na prenájom murovaný, dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadáv

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na prenájom Višňové

2,520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie