PRENÁJOM: obchod / kancelária, 118 m2, Palisády 11 BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 118 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom obchodný / kancelársky priestor v Bratislave v Starom Meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,097 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palisády | 118 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,097 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SKLADOVÉ PRIESTORY + KANCELÁRIE NA PRENÁJOM – BUDOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Budovateľská | 130 m²

Ponúkame na prenájom kvalitné skladové a administratívne priestory vo veľkom uzavretom a stráže

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

Info v RK

Prenájom apartmánov – Apartmánový dom rodiny BÖJTÖS, Patince

Reality Patince

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 150 m²

Moderné samostatné apartmány hneď pri termálnom kúpalisku a wellness areáli v Patinciach – ideá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Chaty a chalupy na prenájom Patince

Cena dohodou

Prenájom priestorov – 2. poschodie, OC Castimonia, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Iný priestor | Dvorská cesta | 480 m²

Nové obchodné centrum Castimonia v Nových Zámkoch ponúka na prenájom rozsiahle priestory na 2.

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Priestory na prenájom Nové Zámky

Cena dohodou

Rodinné domy Zelienky - UŽ VO VÝSTAVBE - dokončenie leto 2026, zostávajú POSLEDNÉ 2!

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Galova | 100 m²

Skupina REM Group ponúka projekt rodinných dvojdomov Zelienky sa nachádza v novobudovanej lok

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

NA PREDAJ 3-izbový zariadený byt s parkovaním v projekte Kubániho dvory – moderné bývanie v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Zvolen

255,000 € 3264 €/m²

Moderná kancelária 98 m² s predzáhradkou v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Ľ. Kubániho | 144 m²

Hľadáte reprezentatívny kancelársky priestor v modernom projekte, ktorý ponúka výbornú dostupno

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na predaj Zvolen

305,025 € 2118 €/m²

Exkluzívny prenájom 2-izbového bytu na najvyššom poschodí s panoramatickými výhľadmi

Reality Nová Baňa

2 izbový byt | Pod Sekvojou | 57 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 57 m², nachádzajúci sa na najvyššom posc

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Nová Baňa

Info v RK

Na predaj polyfunkčná budova v centre

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 680 m²

Na predaj atraktívna polyfunkčná budova priamo v srdci Nových Zámkov, na jednej z najrušnejších

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

750,000 € 1103 €/m²

Na predaj polyfunkčný objekt "SPIRIT" – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | G. Bethlena | 540 m²

Na predaj moderný a reprezentatívny polyfunkčný dom SPIRIT, nachádzajúci sa v atraktívnej lokal

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

725,000 € 1343 €/m²

RODINNÉ 3i byty v projekte SEKVOJA!

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 80 m²

Máme SKOLAUDOVANÉ! Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

PREDAJ: stavebný pozemok, pri jazere, 763 m², zast. 45%, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 763 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 763 m² pri jazere v obci Veľký Biel Paramet

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

99,990 € 131 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok, 24 930 m2, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 24,930 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok v zóne občianskej vybavenosti Pezinka Pozemok: • vým

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

747,900 € 30 €/m²

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

Polyfunkčný dom v centre s veľkým pozemkom

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Forgáchova bašta | 168 m²

Ponúkame na predaj priestrannú štvorpodlažnú budovu s pozemkom o výmere 15 árov v centre mesta,

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Objekty na predaj Nové Zámky

1,080,000 € 6429 €/m²

Na predaj 3 izb. byt + garzónka v jednom

Reality Nesvady

Apartmánový dom | Orgovánová ulica | 117 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu pozostávajúcu z dvoch bytových jednotiek , vhodná aj ako z

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Objekty na predaj Nesvady

236,000 € 2017 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

Na prenájom komerčné / kancelárske priestory – Námestie, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Iný priestor | Petőfiho | 1 m²

Hľadáte reprezentatívne a centrálne miesto pre kanceláriu, showroom, ateliér alebo zázemie vášh

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Priestory na prenájom Nové Zámky

Info v RK

PREDAJ: Rodinný dom s pozemkom 540 m2 a garážou 60 m2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bardejovská | 395 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na Bardejovskej ulici v Bratislave.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,000 € 2506 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ: stavebný pozemok, 900 m2, Vinosady

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 900 m2 v obci Vinosady s možnosťou individuá

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinosady

189,900 € 211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Novinka
Novinka

NEWLIVING - rodinný dom pri Piešťanoch s bazénom a krásnym pozemkom

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 525 m²

NEWLIVING - ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom pri Piešťanoch s veľkým pozemkom a plaveck

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

339,000 € 646 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom - nový 1 - izb. byt, parking, Senica , Sadová ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Sadová | 34 m²

Moderný byt s novým zariadením, do ktorého sa stačí len nasťahovať a užívať si všetky výhody kt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie