Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²
Directreal Partner - Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj poctivý rodinný dom, ktorý prešiel reko
133,000 € 665 €/m²
3 izbový byt | Majakovského | 80 m²
Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S
102,000 € 1275 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²
- TOP Lokalita ( bezpproblemove parkovanie, detske ihrisko, slusni susedia ) centrum mesta M. R
98,800 € 1715 €/m²
Záhrada | Mala Ves | 387 m²
Predstavujeme vám skvelú príležitosť na kúpu slnečnej záhrady s murovanou chatkou. Pozemok je s
19,990 € 52 €/m²
Komerčná zóna | Nová | 2,961 m²
Predáme pozemok a budovy na podnikanie v širšom centre Lučenca s výmerou 2961m2. Na po
204,000 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Dr. Herza | 460 m²
Ponúkam na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 460 m² v úplnom centre Lučenca, na ulici Dr. Her
85,000 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | plave vozokany | 1,324 m²
Predám investičný pozemok v obci Plavé Vozokany 25km vzdialenej od Levíc. Pozemok je n
8,800 € 7 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 46 m²
Ponúkame na predaj murovanú zariadenú chatu v záhradkárskej oblasti v časti Lučenec - Fabianka.
39,500 € 859 €/m²
1 izbový byt | Demänovská cesta | 29.3 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného štúdiového apartmánu neďaleko najlepšieho lyžiars
140,000 € 4778 €/m²
Garsónka | Demänovská cesta | 31.84 m²
Ponúkame Vám investíciu v podobe investičného štúdiového apartmánu neďaleko najlepšieho lyžiars
135,000 € 4240 €/m²
2 izbový byt | Demänovská cesta | 42 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného bytu neďaleko najlepšieho lyžiarskeho strediska n
189,000 € 4500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
Pripravujeme predaj pozemkov pre sedem rodinných domov v obci Kráľovská Ľubeľa. Inzerát je za
Cena dohodou
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,099 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame stavebný pozemok o výmere 20
135,000 € 64 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 381 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame krásnu usadlosť na pokojnom
200,000 € 525 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame dva stavebné pozemoky (na zá
95,000 € 46 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 4,888 m²
V exkluzívnom zastúpení ThámReality predávame veľký 0,5H pozemok s dvoma súpisnými číslami, res
73,320 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,594 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame veľký krásny pozemok s výhľa
95,000 € 26 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
V exkluzívnom zastúpení ThamReality predávame pozemok s veľkým rodinným domom postaveným v roku
690,000 € 2300 €/m²
Garáž | Ulica Štefana Moyzesa | 10.6 m²
Predávam 1x garážové státie v podzemnej garáži bytovej budovy Zelené Átrium Štefana Moyzesa 2/B
15,000 € 1415 €/m²
Iný objekt na bývanie | Bratislavská | 990 m²
EXKLUZÍVNY BYTOVÝ DOM PRIAMO V HISTORICKOM PARKU – MALINOVO Ponúkame na predaj investičný byto
880,000 € 889 €/m²
Rodinný dom | Malinovská | 428 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dvojpodlažný 6-izbový rodinný dom v Zálesí, Malinovská 210/1
399,900 € 934 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.