POZEMKY PRE STAVBU RODINNÉHO DOMU alebo REKREAČNEJ CHATY s KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ROZSUTEC a ÚDOLIE obce ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,138 m²

NL REAL ponúka na predaj dva stavebné pozemky alebo jeden v celosti na stavbu rodinných domov a

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena dohodou

člen NARKS

ÚPLNE NOVÝ, MODERNÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ DOM - Šaľa, ulica Sama Chalupku

Reality Galanta

Rodinný dom | Šaľská | 100 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Nadštandardné bývanie v novostavbe 4-izbového

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na prenájom Galanta

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Šaľa

Rodinný dom | Ulica Sama Chalupku | 100 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANY!!!Predaj: Rodinný dom v obci Stará Bystrica (346-D)

Reality Stará Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

REZERVOVANY!!! Rodinný dom v srdci Kysúc – Stará Bystrica Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Stará Bystrica

157,000 € 1570 €/m²

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt Žilina - Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Piešťanská | 66 m²

Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt, 66 m² – Žilina, Vlčince Ponúkame na prenájom priestra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj podielov na lesných a poľnohospodárskych pozemkoch – Budatínska Lehota (Kysucké Nové Mesto)

Reality Kysucké Nové Mesto

Lesná pôda | Nezadaná | 30,041 m²

Ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území Budatínska Lehota s charakterom lesnej krajiny.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Čadca–Horelica: Rodinný dom + wellness domček

Reality Čadca

Rodinný dom | 300 m²

Neopakovateľná ponuka v Čadci – Horelici: plnohodnotný rodinný dom (cca 200 m²) + samostatný we

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čadca

255,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Na predaj dva samostatné pozemky v obci Podvysoká – tiché miesto uprostred prírody

Reality Podvysoká

Rekreačný pozemok | 936 m²

Ponúkame Vám na predaj dva rekreačné pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Podvysoká, ok

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Pozemok na predaj – Podvysoká

Reality Podvysoká

Pozemok pre rodinné domy | 2,355 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 2355 m²( 1193m²+1162m²) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

19 €/m2 19 €/m2

člen NARKS

AMEXA » Predaj 4izb. rodinný dom Ružinov - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Luhačovická | 140 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného domu v Bratislave na Trnávke » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Br

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

678,000 € 4929 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA » NA PRENÁJOM Parkovacie státie - Slnečnice - garáže B1, B2 a B3

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zuzany Chalupovej | 0 m²

AMEXA REAL ponúka na prenájom garážové parkovacie státia v garážach B1, B2 a B3. » NÁJOMNÉ, NÁ

Publikované: 12.12.2022 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

50 €/mesiac

Znížená cena! - AMEXA EXKLUZÍVNE - Predaj veľkometrážneho 4i bytu s terasou, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Zelinárska | 139.2 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE predaj priestranného, veľkometrážneho, svetlého 4-izbového bytu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 4199 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA » NA PRENÁJOM 3izb.byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83.6 m²

AMEXA » NA PRENÁJOM zariadený 3-izb. v Slnečniciach AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 3-i

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | ľadová | 80 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Miloslav

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Miloslavov

248,000 € 3588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Betliarska | 43 m²

AMEXA » NA PRENÁJOM zariadený 2-izb. v komplexe Melrose s bazénom AMEXA REAL ponúka na prenájom

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nová rekreačná wellness chata v Demänová rezort, etapa 2025/26

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Demänová | 82 m²

Obľúbený rodinný rekreačný rezort Vám ponúka na predaj wellness chatu "Family", s vlastným poze

Publikované: 24.11.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

430,000 € 5244 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový 3-izbový apartmán zariadený "na kľúč", Mara Holiday Resort

Reality Liptovský Trnovec

Apartmán | Nezadaná | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, na kľúč zariadený 3-izbový apartmán v Mara Holiday Resort na

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 5455 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový 2-izbový apartmán v Demänová rezort (garant výnos)

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 42 m²

Obľúbený rodinný rekreačný rezort Vám ponúka na predaj 2 izbový slnečný apartmán pre 4 osoby, s

Publikované: 24.11.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

240,000 € 5714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AKCIA!! Prémiový 4-izbový apartmán + nová TOYOTA

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 70 m²

Prémiový 4-izbový rodinný apartmán pre 8 osôb, s vlastnou terasou s výhľadom na Nízke Tatry. Ko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

399,000 € 5700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garantovaný výnos_nový rodinný 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami, s vlastnou terasou

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Autocamping | 65 m²

Bezstarostná investícia do nehnuteľnosti, možnosť odpočtu DPH. Obľúbený rodinný rekreačný rezor

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 5385 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Wellness DELUXE chata na svahu v SKI Demänová

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Autocamping | 84 m²

Exkluzívna ponuka!! Obľúbený rodinný rekreačný Demänová rezort Vám ponúka na predaj Wellness ch

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

445,000 € 5298 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpim 2 izbový byt Košice v hotovosti, cena dohodou

Reality okres Košice I

2 izbový byt | 50 m²

Kúpa 2 izbový byt Okres Košice I. Cena 160 000 €. Nedoplatky a prípadne exekúcie vyplatíme. Pla

Publikované: 29.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa

160,000 € 3200 €/m²

DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Baška

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Baška

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

kúpim 3 izbový byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platím okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a iné ťar

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

180,000 € 2571 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie