PRENÁJOM - výrobné a skladové priestory aj s kanceláriami - ÚĽANY NAD ŽITAVOU

Reality Úľany nad Žitavou

Výrobný objekt | Hlavná | 880 m²

Hľadáš miesto pre svoj biznis? Tu je všetko, čo potrebuješ – pod jednou strechou! Predstav si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na prenájom Úľany nad Žitavou

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - skladové, výrobné a administratívne priestory - ŠURANY

Reality Šurany

Kancelárie, administratívne priestory | Hledíkova | 880 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Priestory na prenájom Šurany

Cena dohodou

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu na Zemplínskej šírave

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o., Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu na Zemplínskej šírave -

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

120,000 € 1200 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt na ulici A. Markuša v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Alex. Markuša | 52 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Alex. Markuša v o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,000 € 2346 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v Michalovciach

Reality Michalovce

Rodinný dom | Straňany | 220 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v meste

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Michalovce

267,000 € 1214 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o., Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta v tich

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1813 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Remetské Hámre

Reality Remetské Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 610 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Remetské Hámr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Remetské Hámre

59,990 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v Sliepkovciach s veľkým pozemkom

Reality Sliepkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Sliepkovce, cca 10km

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Sliepkovce

83,000 € 1038 €/m²

✅ AKCIA -15% - Exkluzívne na predaj 2-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

2 izbový byt | Športová | 54.2 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v ob

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

157,900 € 3423 €/m²

POLYFUNKČNÁ BUDOVA LEVOČA

Reality Levoča

Obchodné priestory | Popradská cesta | 610 m²

POLYFUNKČNÁ BUDOVA LEVOČA - PREDAJ/NÁJOM Kancelária ALISON Property ponúka na predaj, alebo

Publikované: 09.08.2022 Aktualizované: 29.09.2025
Priestory na predaj Levoča

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Čarovná, historická drevenica na predaj.

Reality Malužiná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária ALISON Property vám ponúka na predaj čarovnú, historickú drevenicu v obci M

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Malužiná

63,000 € 690 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,709 m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV - LIPTOVSKÝ TRNOVEC Kancelária ALISON Property ponúka na

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

157,500 € 28 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 4-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

4 izbový byt | Športová | 78.8 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

229,100 € 3420 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 3-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

3 izbový byt | Športová | 73.1 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 3 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

212,500 € 3420 €/m²

Predaj 4-izbový Bungalov v tvare L.

Reality Cífer

Rodinný dom | Pác | 136 m²

Predaj Rodinného domu Cífer Pác Ponúkame na predaj 4 izbový Rodinný dom typu bungalov v tvare p

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

269,990 € 1978 €/m²

Na predaj nová 5-izbová rodinná vila pri Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Bratislavská ulica | 222 m²

Na predaj komfortná novostavba RD Cífer - Alejová ul. Samostatne stojaci rodinný dom je situov

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj Trnava

329,990 € 1486 €/m²

Predaj nového 4-izbového Bungalovu v tvare L

Reality Senec

Rodinný dom | Karasová | 136 m²

Predaj – rodinného domu Senec Ponúkame na predaj Pozemok – so stavebným povolením a výstavbu 4-

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 18.10.2025
Domy na predaj Senec

319,990 € 2353 €/m²

Predaj 4-izbový Bungalov v tvare L.

Reality Senec

Rodinný dom | Karasová | 136 m²

Predaj – rodinného domu Senec Ponúkame na predaj pozemok – so stavebným povolením a výstavbu 4-

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Domy na predaj Senec

339,990 € 2713 €/m²

Predaj - 4-izbový Rodinný dom v tvare L "REZERVOVANÝ"

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

Predaj Rodinného domu Cífer Pác Ponúkame na predaj 4 izbový Rodinný dom typu bungalov v tvare

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

269,990 € 1985 €/m²

Na predaj komfortná novostavba 5-izbový RD

Reality Cífer

Rodinný dom | Alejová | 222 m²

Na predaj komfortná novostavba RD Cífer - Alejová ul. Samostatne stojaci rodinný dom je situo

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj Cífer

329,990 € 1486 €/m²

Klimatizovaná kancelária 30 m2 na Studenej ul. (parkovanie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 30 m²

Prenájom klimatizovanej kancelárie v administratívnej budove na Zlatých pieskoch neďaleko obcho

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

TOP CENA Obchodný priestor v srdci biznisu- polyfunkčný projekt CITY PARK - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 126 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Reprezentatívny priestor v srdci biznisu (126

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 2222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4 izb. DOM ZA CENU BYTU - jedinečná ponuka, úplne nového bývania

Reality Šaľa

4 izbový byt | Ulica Sama Chalupku | 100 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Nadštandardné bývanie v novostavbe 4-izbového

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Šaľa

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

65 HEKTÁROVÝ POZEMOK - POTOK - RODINNÁ USADLOSŤ - NOVÝ DOM - ÚPLNÁ SAMOTA - ŽIADNY SUSEDIA

Reality Zvolen

Rekreačný pozemok | Lúčna | 650,000 m²

65 HEKTÁROVÝ POZEMOK - POTOK - RODINNÁ USADLOSŤ POZRITE SI SAMOSTATNÚ WEB STRÁNKU NA PREZENTÁC

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

3.5 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie