Predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v B

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom pri jazere – Športová ulica, Veľký Biel.

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Športová | 150 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci 3 izbový rod

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

240,000 € 1533 €/m²

Prenájom prestížny 4 izbový rodinný dom na ulici Mudroňova, Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre výrobu | Furmanská | 474 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Furmanská | 474 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Predaj multifunkčný rodinný dom Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Gabčíkovská cesta | 430 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj multifunkčný rodinný dom Gabčíkovská cesta

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

290,000 € 674 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 1763 €/m²

REZERVOVANE I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²

ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

4,800 €/m2 4800 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

BABONY TRE Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | solunska | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite Devín Ponúkame na prenáj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt

Publikované: 10.06.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3650 €/m²

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 3996 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie