Rodinný dom so záhradou, garážou a pivnicou v tichej časti mesta Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | SNP | 110 m²

Hľadáte pokojné bývanie v centre mesta, no zároveň s dostatkom súkromia a priestoru? Tento 3-iz

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Gbely

157,000 € 1427 €/m²

2-izbový byt s balkónom v centre Skalice – veľký potenciál

Reality Skalica

2 izbový byt | Mallého | 56 m²

2-izbový byt s veľkým potenciálom v úplnom centre Skalice. Predstavte si bývanie priamo v srdc

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Skalica

125,000 € 2232 €/m²

2izbový byt Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj tento Luxusný 2-izbový byt v Skalici.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Skalica

144,900 € 2588 €/m²

Krásny 3 izbový byt SNP

Reality Holíč

3 izbový byt | SNP | 68 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny svetlý 3 izbový byt, na sídlisk

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Holíč

135,000 € 1985 €/m²

Luxusný rodinný dom – perlička Skalice pre náročných

Reality Skalica

Rodinný dom | Teheľňa | 260 m²

V jednej z najlukratívnejších častí kráľovského mesta Skalica – Teheľňa, v tesnej blízkosti Hot

Publikované: 26.05.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Skalica

599,000 € 2304 €/m²

Na predaj veľký RD v obci Častkov s pekným pozemkom o výmere 961 m2

Reality Častkov

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce Častkov, ideálny pre dvojgener

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Častkov

165,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj | Moderný 4i RD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 135.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

137,000 € 1008 €/m²

Predaj| Celoročne obývateľný kompletne zariadený rekreačný dom v chránenej oblasti, Číčov, okr KN |Exkluzívne |Gofar RK

Reality Číčov

Rodinný dom | Malá | 60.14 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Číčov

155,000 € 2577 €/m²

Predaj| 4i RD v super lokalite na R7 (cca 2 min)+terasa (31m2)+garáž+záhrada-Holice, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Realitná kancelária GOFAR exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Holice

269,900 € 2125 €/m²

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

Predaj| 3i RD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyselica

288,500 € 1394 €/m²

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

216,000 € 1846 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

TEHLOVÝ DOM NA REKONŠTRUKCIU, POZEMOK 1335 m², CHMEĽOV

Reality Chmeľov

Rodinný dom | 193.4 m²

Rodinný dom s poctivým základom, veľkým pozemkom s možnosťou ďalšieho rozšírenia a aj obrovským

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chmeľov

159,000 € 822 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj samostatná uzamykateľná garáž Turbínova ulica Bratislava - Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Turbínová | 19 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž v Bratislave

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

26,000 € 1368 €/m²

Prenájom pivničnej kobky v novostavbe KOLOSEO, Tomášikova 50, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Tomášikova | 1.9 m²

Realitná kancelária Danube reality, ponúka na prenájom pivničnú kobku v novostavbe KOLOSEO, Tom

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj administratívnych/obchodných priestorov v Nové Mesto/Tomášikova.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 336 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj nebytový, administratívny/obchodný

Publikované: 05.10.2022 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

672,000 € 2000 €/m²

Prenájom 2 izbový byt v lukratívnej časti KRAMÁRE na ulici Ladislava Dérera, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kramáre, Bratislava Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stromová | 115 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor na Stromovej ul., Kr

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinný dom v blízkosti Horského parku na Havlíčkovej ulici Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Havlíčkova | 250 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj rodinný dom v najlukratívnejšej mestskej č

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prenájom 2-izbový byt 67 m2, 7. poschodí s loggiou na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto/Kuchajda.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 67 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 58,2

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v B

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie