Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt

Publikované: 10.06.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3650 €/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 3996 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Nádherný 1-izb. byt v centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²

Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 2 v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

441,000 € 2656 €/m²

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ I Predaj nadštandardného 3 izb. bytu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,000 € 2790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Rodinný dom a pozemok 8 500 m²

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | 150 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 9967 €/m²

Babony TRE I Prenájom Komfortné bývanie priamo v srdci mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Špitálska | 95 m²

Babony TRE I Prenájom Príjemné mezonetové bývanie priamo v srdci mesta – Špitálska ulica Výnim

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BABONY TRE Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | solunska | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite Devín Ponúkame na prenáj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt s loggiou v projekte VIKTÓRIA, Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 70 m²

Realitná kancelária BABONY TRE ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt s loggiou v projekte VIK

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,179 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Babony TRE | Ponúkame Vám lukratívne pozemky v Čunove - Bratislava

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Čunovo | 777 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj lukratívne investičné pozemky v ČUŇOVE na okraji chránenej kr

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

BABONY TRE | 3 izbový byt so zasklenou loggiou, Sídlisko Mateja Corvin

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 69 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so zasklenou loggiou – Sídlisk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

108,900 € 1578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE | Garážové parkovanie+veľká murovaná kobka 6 m² RAČA_RNDZ

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Eduarda Wenzla | 12 m²

Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie miesto spolu s priestr

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Babony TRE I Prenájom 3 izbový byt Staré Mesto, Heydukova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 67 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s výmerou 67 m² v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE I Prenájom garsonky, Kúpeľná ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Kúpeľná | 28 m²

Babony TRE Vám ponúka štýlové bývanie v srdci Starého Mesta – Úplne nová garzónka na Kúpeľnej u

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

182,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok v Pezinku - 433 m2

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 433 m²

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok 433 m² – Pezinok, Cajla | Nová štvrť pri viniciach Ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,900 € 161 €/m²

BABONY TRE - Rodinný dom so záhradou, pozemok 1104m2, Okružná ulica

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 135 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rovinka

324,900 € 2407 €/m²

Babony TRE I Predaj 3i bytu v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 3-izbový byt v novostavbe situovaný vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I Prenájom 3i bytu v City Park Ružinov, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 70 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe City Park Ružinov, ideálnej p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie