2izbový byt v Holíči

Reality Holíč

2 izbový byt | Pri Kaštieli | 76 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt v pokojnej l

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Holíč

123,000 € 1618 €/m²

Odstúpenie prevádzky kaderníctva v Senici

Reality Senica

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 108 m²

Hľadáte priestor na okamžité podnikanie bez ďalších investícií? Viac ako REALITY s.r.o. Vám p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

Na predaj krásny RD neďaleko Skalice v obci Vrádište so saunou aj bazénom

Reality Vrádište

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Stáva sa vám niekedy, že vstúpite do domu a okamžite cítite, že by ste tam najradšej zostali? T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Vrádište

299,000 € 1869 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Opäť v PONUKE! Na predaj svetlý 3-izbový byt v Skalici, ulica Zápotočná

Reality Skalica

3 izbový byt | Zápotočná | 72 m²

Opäť v PONUKE! Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Skalica

155,000 € 2153 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

!Zľava! Chatka so záhradou Hájky, výmena

Reality Skalica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradku s chatkou v najžiadanejšej lok

Publikované: 18.04.2023 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

48,000 € 960 €/m²

REZERVOVANÉ! Priestranný 4-izbový byt s garážou v meste Gbely! BONUS... oplotený altánok na letné grilovačky!

Reality Gbely

4 izbový byt | Štúrova | 83 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkam na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Gbely na Štúrovej ulici – nehnu

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Gbely

149,000 € 1795 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ! Na predaj rodinný dom v meste Gbely, okr. Skalica

Reality Gbely

Rodinný dom | Kollarova | 100 m²

PREDANÉ! Príjemný rodinný dom v tichej lokalite mesta Gbely – Kollárova ulica Hľadáte dom, do

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Gbely

157,000 € 1570 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Rodinný dom s veľkým pozemkom 1917 m² v tichej časti Holíča, okr. Skalica

Reality Holíč

Rodinný dom | Kopčanská | 320 m²

REZERVOVANÉ! Rodinný dom s veľkým pozemkom 1 917 m² v tichej časti Holíča – ideálny na rekonštr

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Holíč

175,000 € 547 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 - izbový domček so záhradou

Reality Holíč

Rodinný dom | Vrádištská | 110 m²

A čo tak dom za cenu bytu? A ešte Vám k tomu prihodíme zadarmo pár veľkých PLUS: + pozemok so

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Holíč

Cena dohodou

3izbový byt v Šaštíne

Reality Šaštín-Stráže

3 izbový byt | Alej | 66 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny moderný byt v ŠAŠTÍNE. Je to j

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

129,990 € 1970 €/m²

Útulná záhradná chatka na predaj – Skalica, ZO Darmovise

Reality Skalica

Záhradná chatka | Darmovise | 50 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného zhonu a načerpáte novú energiu? Táto útulná z

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Skalica

79,990 € 1600 €/m²

Pekný RD na rekonštrukciu v Gbeloch

Reality Gbely

Rodinný dom | Naftárska | 100 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný RD v meste Gbely na kompletnú re

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbely

89,000 € 890 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Holíči, lokalita M. Nešpora

Reality Holíč

2 izbový byt | M. Nešpora | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Holíči, na ulici M. Nešpora. Byt sa n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Holíč

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Skalici na predaj

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 2,058 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný a veľký pozemok až 206

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Výnimočný rodinný dom vo Vrádišti, ktorý si zamilujete na prvý pohľad !

Reality Vrádište

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Vrádište

299,000 € 1869 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný dvojgeneračný rodinný dom s bazénom v kľudnej lokalite – Petrova Ves, každý so samostatným vchodom!

Reality Petrova Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame na predaj veľký, samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom v obci Petrova Ves, ktor

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Petrova Ves

280,000 € 1167 €/m²

PREDANÉ! predaj elegantný rodinný dom s terasou v meste Holíč, okr. Skalica

Reality Holíč

Rodinný dom | Márie Terézie | 120 m²

PREDANÉ! Predstavujem vám rodinný dom v Holíči na ulici Márie Terézie, ktorý by som bez váhania

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Holíč

265,000 € 2208 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký RD v obci Častkov s pekným pozemkom o výmere 961 m2, okr. Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Rovenská | 220 m²

Viac ako REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Senica

165,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj bungalov A. Dubčeka Holíči

Reality Holíč

Rodinný dom | Ulica A. Dubčeka | 141 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj RD typu Bungalov, postavený v lete 202

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Holíč

279,990 € 1986 €/m²

Pozemok Jazerné pole - Skalica

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 770 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s kompletnou projektovou dokumen

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

153,000 € 199 €/m²

Predám pozemok v Prietržke

Reality Prietržka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,200 m²

Viac ako reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v prírode, v tichej loka

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Prietržka

33,000 € 15 €/m²

REZERVOVANÉ! Útulný 3-izbový rodinný dom na Záhorí, v obci Petrova Ves

Reality Petrova Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

REZERVOVANÉ! Hľadáte útulný dom, ktorý postačí celej rodine a zároveň má príjemnú atmosféru vid

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Petrova Ves

120,000 € 1263 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pekný dom Popudinské Močidľany

Reality Popudinské Močidľany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Viac ako REALITY s.r.o, Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný, dvojpodlažný dom po rekonštrukci

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Popudinské Močidľany

168,000 € 1400 €/m²

Výnimočné multifunkčné priestory Holíč

Reality Holíč

Polyfunkčný objekt | Moyzesova | 2,000 m²

Výnimočné multifunkčné priestory na PRENÁJOM v Holíči Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Holíč

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Upresniť hľadanie