Predaj stavebný pozemok 2426 m2, tichá lokalita, blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovce | 2,426 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý slnečný stavebný pozemok 2426 m2 v obci D

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

69,900 € 29 €/m²

Investičná ponuka - prevádzková budova 400 m2, Plavé Vozokany, Levice

Reality Plavé Vozokany

Vidiecky dom | Plavé Vozokany | 200 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj prevádzkovú budovu v obci Plavé Vozokany, okres Lev

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Plavé Vozokany

89,000 € 445 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom, rekonštrukcia, pozemok 2576 m2, Kolta, Nové Zámky

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 250 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý rodinný dom so začatou prístavbou, zastav

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolta

99,000 € 396 €/m²

Exkluzívny predaj vidiecky dom, zaujímavý pozemok 878 m2, Malé Kozmálovce okres Levice

Reality Malé Kozmálovce

Vidiecky dom | Malé Kozmálovce | 70 m²

Skyline reality ponúka na predaj starší vidiecky dom 90 m2 na pozemku 878 m2, v obci Malé Kozmá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

36,000 € 514 €/m²

Taliansko – Bibione – útulný 2 izbový byt za atraktívnu cenu

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka skvelú investičnú príležitosť: byty a apartmány v slnečnom Tali

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj

130,000 € 4333 €/m²

Byty v MIAMI BEACH za prijateľné ceny

Reality USA

1 izbový byt | USA

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj byty a apartmány v najlukratívnejšej lokalite USA, pr

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj

160,000 € 3556 €/m²

VIDEOOBHLIADKA – 4 izbový rodinný dom – pozemok 942 m2 - 35 minút od centra Bratislavy

Reality Baka

Rodinný dom | Hlavná | 105.6 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám na základe poverenia stavebníka ponúka na predaj modernú novostavbu: 4

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Baka

253,000 € 2679 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na novej ulici – Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej lokalite v novej obytnej

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Kráľov Brod

41,000 € 68 €/m²

Novostavba – Radový dom v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Majerská | 110 m²

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj novostavbu: radový dom v obci Rovinka odkiaľ trvá ce

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rovinka

326,000 € 2964 €/m²

Najlepší dvojizbový apartmán s exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry (Štôla)

Reality Štôla

Apartmán | Nezadaná | 64.47 m²

Detailné informácie a celú ponuku voľných bytov a apartmánov projektu Stoly Residence si môžete

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Štôla

298,451.93 € 4629 €/m²

Investičný slnečný dvojizbový byt v projekte Stoly Residence (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 51.67 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v projekte Stoly Residence vo Vysokých Tatrách, v nádhernej

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

266,509 € 5158 €/m²

Lukratívny investičný byt vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Nezadaná | 52.56 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť vo Vysokých Tatrách s vysokou návratnosťou? Nemusíte hľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

223,688.21 € 4256 €/m²

Exkluzívny štvorizbový apartmán v projekte STOLY RESIDENCE vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 157.82 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a posledný 4-izbový apartmán v projekte Stoly Residence vo Vy

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Priestranný trojizbový byt v Tatrách v tesnej blízkosti Popradu

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 108.33 m²

Hľadáte bývanie na dosah mesta ale zároveň mať každý večer pokoj kľud od jeho ruchu a byť doslo

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

407,000 € 3757 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prpjekte Zelené Nivy

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská | 65 m²

Realitná kancelária Lemca s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe bytového domu D (BY

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

235,000 € 2710 €/m²

PREDAJ pozemku v obci Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Záhrada | Lúčninca nad žitavou | 1,549 m²

Lemca realitná kancelária ponúka pozemok na predaj. LOKALITA • Lúčnica nad Žitavou • Rozlo

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

65,000 € 42 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 3,314 m²

V exklúzivnom zastúpení ponúkame na predaj veľkorysý pozemok vhodný na investíciu v centre obce

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

50,000 € 15 €/m²

HLADAM byt na prenajom pre 4 osoby v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta na prenájom 3 izbový byt Lokalita Pezinok - sídlisko Juh, Dubový Vŕšok, Sev

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na podnájom Pezinok

Cena dohodou

Predaj 2 izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | 52.42 m²

Lemca s.r.o ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe trojpodlažného bytového domu C1

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 1292 €/m²

+++REZERVOVANÉ+++ NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU LEN KÚSOK OD TRNAVY+++

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Agátová | 150 m²

+++REZERVOVANÉ+++ NA PREDAJ KRÁSNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU LEN KÚSOK OD TRNAVY+++ Kamenár&P

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

437,700 € 2918 €/m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++

Reality Dolné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 30 m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++ Kamenár&Partners Vám ponúka e

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Orešany

62,000 € 2067 €/m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 88 m²

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

204,575 € 4438 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie