ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOM, KDE MÔŽE ZAČAŤ NOVÝ PRÍBEH VAŠEJ RODINY – KOPÁNKA, TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Parašutistov | 170 m²

Predstavte si bývanie v pokojnej ulici jednej z najobľúbenejších častí Trnavy. Miesto, kde majú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Trnava

359,000 € 2112 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kancelárie na prenájom Blagohouse

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Blagoevova | 1 m²

Kancelária o rozlohe 42m² - svetlá, - orientácia na východ, - led osvetlenie, - umývadlo, - kli

Publikované: 04.04.2018 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Top
Top

POSLEDNÁ ŠANCA BÝVAŤ V PROJEKTE LINTAVY

Reality Stupava

Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²

ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Stupava

499,900 € 3590 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | 3- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 70,73m² | loggia

Reality Ilava

3 izbový byt | 70.73 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Ilava

199,370 € 2819 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Dolné Zelenice

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dolné Zelenice

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

NEO - Elegantné mestské bývanie na Kopánke

Reality Trnava

Rodinný dom | Dúhová | 115 m²

Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trnava

429,900 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²

Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Mojmírka, 152,3 m2 – podnikajte v novom blízko centra

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Exkluzívne Na PREDAJ 3-izbový mezonet 105m2 v novostavbe s terasou a parkovaním, Nitra-Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 105 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovská Teplička

Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

800,000 € 111 €/m²

Top
Top

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

54,000 € 86 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj sú dva domy: 1. v stave holodom

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie