Kúpa 1 izbový byt v Brezne - platba v hotovosti

Reality Brezno

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponúknite 1 izbový byt na predaj v Brezne aspoň po čiastočnej rekonštru

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Predaj pozemok Nitra- Chrenová, 54á, šírka 20m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Levická | 5,400 m²

Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra- Chrenová. Pozemok má celkovú rozlohu 54 á(5.4

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

101 €/m2 101 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4- izbový rodinný dom, bungalov 125 m2, Nitra- Chrenová, pozemok 430 m2, dom-SKOLAUDOVANÝ!

Reality Nitra

Rodinný dom | Levická | 105 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

368,989 € 3514 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 izbový byt, Nitra centrum, 130 m2, bývanie pod Hradom, mestský park za rohom, veľká garáž, 3x kúpeľňa, 2x balkón, Exkluzívne iba u Nás

Reality Nitra

4 izbový byt | Župné Námestie | 119 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,990 € 2017 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Nitra- Šúdol, výmera 9,8á+prístupová cesta, IS-áno, Rovinatý pozemok na Šúdolskom kopci? Príležitosť ktorá sa neopakuje každý deň

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hájom | 980 m²

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,999 € 128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kráľová nad Váhom obchodné priestory

Reality Kráľová nad Váhom

Obchodné priestory | 320 m²

Ponúkame na predaj prevádzkovú budovu v obci Kráľová nad Váhom. Budova sa nachádza v centre obc

Publikované: 14.06.2021 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kráľová nad Váhom

150,000 € 469 €/m²

Obchodný dom Sereď

Reality Sereď

Obchodné priestory | 0 m²

V meste Sereď ponúkame na predaj 1. poschodie a 2. poschodie obchodného domu COOP Jednota, spot

Publikované: 05.01.2022 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Sereď

Cena dohodou

Čierny Brod ponuka na prenájom

Reality Čierny Brod

Obchodné priestory | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame priestor na prenájom o veľkosti 46 m2 v obci Čierny Brod v budove potravín COOP Jednot

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Čierny Brod

Cena dohodou

Hoste - prenájom priestorov

Reality Hoste

Iný priestor | Nezadaná | 195 m²

Ponúkame na prenájom priestory o veľkosti 195 m2 v budove predajne potravín COOP Jednota Galant

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Hoste

Cena dohodou

Obchodné priestory Turzovka centrum 63 m2 na PRENÁJOM

Reality Turzovka

Objekt pre obchod | Záhradná | 63 m²

Volajte: kontakt priamo na majiteľa +421 904 074 637 Nebytový priestor o výmere 63 m2 vhodný

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Objekty na prenájom Turzovka

396 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

RK4 - HĽADÁM pre klienta 3 izbový alebo 4 izbový byt - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový alebo 4-izbový byt v Petržalke. PÔVODNÝ STAV.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Bývalá výmenníková stanica na predaj, Zvolen - Záhonok

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 272 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj bývalú výmenníkovú stanicu postavenú na pozemku o výmere 272

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 404 €/m²

člen NARKS

RK4 - NA PREDAJ - Krásny penzión so saunou, športovou halou a tenisovým kurtom.

Reality Dolný Ohaj

Hotel, penzión, ubytovňa | 240 m²

RK4 Reality pomúka ma predaj zabehnutý penzión v obci Dolbý Ohaj ,nachádzajúci sa v blízkosti t

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Dolný Ohaj

Cena na vyžiadanie

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový rodinný dom , DIAKOVCE

Reality Diakovce

Rodinný dom | . | 123 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v lokalite obce DIAKOVCE vzdialenej len 5km od mesta Šaľa a 5 k

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Diakovce

105,000 € 854 €/m²

Výrobno-skladovacie priestory + RD na predaj, Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Výrobný objekt | Slov.nár.povstania | 721 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj oplotený objekt, ktorý predstavuje ideálnu kombináciu pre podn

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Objekty na predaj Zvolenská Slatina

396,000 € 549 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj 5058 m2, Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,058 m²

Exkluzívne predáme rozľahlý, rovinatý pozemok o celkovej výmere 5058 m2 (4636 m2 + 422 m2

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

RK4 - NA PREDAJ - Investičný pozemok - Snežnica - okr Kysucké Nové Mesto

Reality Snežnica

Lúka, pasienok | Snežnica | 1,259 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Snežnica pri Kysuckom Novom Meste. Ide o pozem

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

13,000 € 10 €/m²

PREDAJ Nádherná vinica s chatkou, Hrušov

Reality Hrušov

Vinica, chmelnica | 2,346 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Pozemok o výmere 2.346 m2 Vlastná k

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

45,000 € 19 €/m²

Pekný pozemok v exkluzívnej lokalite v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 1,582 m²

Pozemok vhodný na výstavbu 2-domu, 3-domu v exkluzívnej lokalite v Starej Lesnej, v bezprostred

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 19.07.2025
Pozemky na predaj Stará Lesná

285,000 € 180 €/m²

Priestranný 3-izbový byt vo Vysokých Tatrách-PREDANÉ

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 75.5 m²

3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – vo Vyšných Hágoch, vhodný na bývanie, ale

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,000 € 2305 €/m²

Na predaj slnečná záhrada v lokalite GEDER Košická Nová Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | GEDER | 471 m²

ZNÍŽENÁ CENA Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný pozemok v záhrad

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

42,000 € 98 €/m²

POZEMOK PRE REKREÁCIU - SVINICA

Reality Svinica

Rekreačný pozemok | svinica | 19,375 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú rovinatý pozemok na rekreáciu. Pozemok sa nachádz

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

27 €/m2 27 €/m2

Krásna garsónka v BA-Kramáre-PREDANÉ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Guothova | 20 m²

Krásna garsónka vo vyhľadávanej lokalite v BA-Kramáre, komplet. rekonštrukcia, plnohodnotný byt

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

110,000 € 5500 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23066)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie