PRENÁJOM Skladová hala 149 m2 s kanceláriami, Senica centrum (H2.1)

Reality Senica

Priestor pre sklad | Kolónia | 149 m²

MAREČEK REALITY ponúka na prenájom výrobno skladovaciu halu ktorá sa nachádza v uzevretom areál

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v Gelnici – nízka cena

Reality Gelnica

Rodinný dom | Banícke námestie | 45 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Gelnici, vhodný na bývanie aj ako investícia. Dom sa na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gelnica

27,500 € 611 €/m²

3-izbový byt v Čiernej nad Tisou – 2. poschodie s balkónom

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Školská | 69.5 m²

Hľadáte cenovo dostupný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt na Školskej ulici v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

26,850 € 386 €/m²

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

Útulný rodinný dom v Hronskom Beňadiku s krásnou záhradou a možnosťou úprav podľa vašich predstáv

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hlavná | 108 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný rodinný dom v malebnej obci Hronský Beňadik, ktorý je i

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

59,950 € 555 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom vo Vinodole pri Nitre – bývanie aj investícia

Reality Vinodol

Rodinný dom | 113.3 m²

Hľadáte zrekonštruovaný dom za dostupnú cenu neďaleko Nitry? Táto nehnuteľnosť v obci Vinodol

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vinodol

147,000 € 1297 €/m²

Dom v Liptovských Kľačanoch – veľký pozemok a dobrá cena

Reality Liptovské Kľačany

Rodinný dom | Liptovské Kľačany | 90.3 m²

Hľadáte dom na Liptove za rozumnú cenu? Táto nehnuteľnosť v obci Liptovské Kľačany môže byť zau

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Kľačany

77,000 € 853 €/m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

NA PREDAJ | Garáž v bytovom dome - Rozvadze, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Stankovce

27,000 € 1500 €/m²

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Neporadza

186,300 € 1863 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 4i byt nemáme, ale máme 4i RD s garážou v Trenčíne, Kubrá

Reality Trenčín

4 izbový byt | Záhrady | 120 m²

Hľadáte 3 - 4 izbový byt s garážou, ponúkame vám alternatívu k bytu 4 izbový byt s menším pozem

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

329,000 € 2742 €/m²

NA PREDAJ | 6 izbová vila s veľkým pozemkom dvoj -garážou a wellness zónou v Ilave - časť Skala.

Reality Ilava

Rodinný dom | Skala | 432 m²

ZAJO REALITY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj vilu v príjemnom prostredí pri lese, v

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Ilava

420,000 € 1088 €/m²

NA PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 34 m²

PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo

Publikované: 28.06.2022 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trenčín

139,800 € 4112 €/m²

TOP PONUKA I NA PRENÁJOM I VYKUROVANÉ SKLADOVÉ PRIESTORY I AREÁL PIMA I TRENČÍN

Reality Trenčín

Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²

Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Trenčín

6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín)

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

109,900 € 180 €/m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

98,000 € 21 €/m²

NA PREDAJ I Starší rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom 746 m2, Veľké Bierovce

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

99,750 € 1247 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I 1-izbový byt v projekte Vila Nizza, novostavba - Trenčianske Teplice 02

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhumenská | 250 m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice Spol. ZAJO Reality vám vo výhrad

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Trenčín

390,000 € 1560 €/m²

PREDAJ | Chalupa z roku 1830 – Lubina/ osada Miškech Dedinka

Reality Lubina

Rodinný dom | Miškech Dedinka | 150 m²

PREDAJ | Chalupa z roku 1830 – Lubina/ osada Miškech Dedinka Spol. ZAJO reality vám vo výhrad

Publikované: 24.08.2022 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Lubina

59,900 € 399 €/m²

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s balkónom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

115,000 € 1983 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1399)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie