Predaj 3-izbový byt všetky miestnosti sú nepriechodné s rozlohou 80m2 na Mostnej ulici pod hradom

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 80 m²

VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt, všetky miestnosti sú nepriechodné, s rozlohou 80m2 n

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2363 €/m²

Rezervovaný...garsónka s rozlohou 24m2 v tichej lokalite na ďumbierskej ulici chrenová

Reality Nitra

Garsónka | Ďumbierska | 24 m²

Rezervovaný...VitoReality ponúka na predaj garsónku, kompletná rekonštrukcia s rozlohou 24m2 v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nitra

105,000 € 4375 €/m²

na prenájom kozmetický salón v lukratívnej časti čermán-novostavba

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nedbalova | 37 m²

VitoReality ponúka do prenájmu veľmi vkusne prevedený kozmetický salón v Nitre v časti-Čermáň,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Stavebný pozemok v centre obce Svätoplukovo, v cene štúdio bytového domu na 21 bytov

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,781 m²

VitoReality ponúka na predaj investičný stavebný pozemok v Svätoplukove, 10km od Nitry. Výmera

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

Info v RK

Stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 747 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti Nitrianske H

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

Luxusný 3-izbový byt s terasami v lukratívnej časti na Sídlisku Žitava, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Žitava | 150 m²

Luxusný 3-izbový byt s dvomi terasami v lukratívnej časti – novostavba na Sídlisku Žitava, Vráb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Vráble

1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Lukratívny 6-izbový rodinný dom kompletne zariadený na predaj, časť Nitry-Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Dlhá | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny 6-izbový rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej u

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

odstúpenie beauty salónu na frekventovanom mieste v obchodom dome promenáda living park

Reality Nitra

Obchodné priestory | Napervillská | 85 m²

VitoReality ponúka na odstúpenie prevádzku salónu krásy s rozlohou 85m² v OC Promenáda living p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Nitra

Info v RK

rodinný dom v tichej uličke časť nitry janíkovce. pozemok má rozlohu 679m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

95,000 € 792 €/m²

budova na predaj v lukratívnej časti v centre mesta na piaristickej ulici

Reality Nitra

Rodinný dom | Piaristická | 280 m²

VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

obchodné priestory na farskej ulici, prízemie, vhodné na viaceré využitie, rozloha 113m²

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 113 m²

VitoReality ponúka na prenájom obchodné priestory na Farskej ulici s rozlohou 113m², vyvýšené p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinná vila na prenájom s bazénom a dvojgarážou v tichom prostredí v Komjaticiach

Reality Komjatice

Rodinný dom | Bernolákova | 300 m²

VitoReality ponúka na prenájom rodinnú vilu v tichom prostredí v Komjaticiach. Úžitková plocha

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na prenájom Komjatice

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1554m2 v Lužiankach

Reality Lužianky

Záhradná chatka | Ciolkovského | 10 m²

VitoReality ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1554m2 v Lužiankach. Pozemok je umies

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 02.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Lužianky

34,000 € 3400 €/m²

Obchodné priestory s výkladom v podchode novostavba Nový Polygon, 105m2

Reality Nitra

Obchodné priestory | Coboriho | 110 m²

VitoReality ponuka na prenájom obchodné priestory s výkladom, v podchode, novostavba Nový Polyg

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

PRENÁJOM Komerčný priestor 64 m2, Robotnícka ul. - Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Robotnícka | 64 m²

Hľadáš miesto, kde sa tvoje podnikanie konečne rozbehne naplno? Máme pre teba ideálnu príležito

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Senica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt v Slavošovciach – dostupná cena

Reality Slavošovce

2 izbový byt | Slavošovce 221 | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v obci Slavošovce, okres Rožňava v Košickom kraji. Byt sa nach

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slavošovce

24,640 € 379 €/m²

Rodinný dom Plavecký Štvrtok s pozemkom 454 m2

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²

MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

189,500 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - Trojizbový byt, 68 m2, Štefánikova 387/9, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Štefánikove

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

96,800 € 1424 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom v Tonkovciach – dobrá lokalita pri Bratislave

Reality Nový Život

Rodinný dom | Malý Máger - Tonkovce | 106 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nový Život

62,000 € 585 €/m²

Pozemok Tulčík pri Prešove p.č. 1442/212 – investičná príležitosť

Reality Tulčík

Orná pôda | Tulčík | 4,350 m²

Ponúkame na predaj pozemok p.č. 1442/212 a spoluvlastnícke podiely v katastrálnom území Tulčík,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tulčík

65 €/m2 65 €/m2

PRENÁJOM - Rodinný dom Senica, 140 m2

Reality Senica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v okresnom meste Senica. Dom je po kompletnej rekonštrukcií a

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Senica

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dojč, pozemok 1968 m2

Reality Dojč

Rodinný dom | Vieska | 82 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Dojči + možnosť rozdelenia a ďalšej výstavby Ak hľadáte dom s p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dojč

99,850 € 1218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štvorizbový byt 85 m2 s garážou a záhradou, Hlboké - okres Senica

Reality Hlboké

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké, len pár minút od mesta

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlboké

94,450 € 1111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie