rodinný dom v tichej uličke časť nitry janíkovce. pozemok má rozlohu 679m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

95,000 € 792 €/m²

budova na predaj v lukratívnej časti v centre mesta na piaristickej ulici

Reality Nitra

Rodinný dom | Piaristická | 280 m²

VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

obchodné priestory na farskej ulici, prízemie, vhodné na viaceré využitie, rozloha 113m²

Reality Nitra

Obchodné priestory | Farská | 113 m²

VitoReality ponúka na prenájom obchodné priestory na Farskej ulici s rozlohou 113m², vyvýšené p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

PRENÁJOM Komerčný priestor 64 m2, Robotnícka ul. - Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Robotnícka | 64 m²

Hľadáš miesto, kde sa tvoje podnikanie konečne rozbehne naplno? Máme pre teba ideálnu príležito

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Senica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2-izbový byt v Slavošovciach – dostupná cena

Reality Slavošovce

2 izbový byt | Slavošovce 221 | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v obci Slavošovce, okres Rožňava v Košickom kraji. Byt sa nach

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slavošovce

24,640 € 379 €/m²

Rodinný dom Plavecký Štvrtok s pozemkom 454 m2

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²

MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

189,500 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - Trojizbový byt, 68 m2, Štefánikova 387/9, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Štefánikove

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

96,800 € 1424 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom v Tonkovciach – dobrá lokalita pri Bratislave

Reality Nový Život

Rodinný dom | Malý Máger - Tonkovce | 106 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nový Život

62,000 € 585 €/m²

Pozemok Tulčík pri Prešove p.č. 1442/212 – investičná príležitosť

Reality Tulčík

Orná pôda | Tulčík | 4,350 m²

Ponúkame na predaj pozemok p.č. 1442/212 a spoluvlastnícke podiely v katastrálnom území Tulčík,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tulčík

65 €/m2 65 €/m2

PRENÁJOM - Rodinný dom Senica, 140 m2

Reality Senica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v okresnom meste Senica. Dom je po kompletnej rekonštrukcií a

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Senica

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dojč, pozemok 1968 m2

Reality Dojč

Rodinný dom | Vieska | 82 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Dojči + možnosť rozdelenia a ďalšej výstavby Ak hľadáte dom s p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dojč

99,850 € 1218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štvorizbový byt 85 m2 s garážou a záhradou, Hlboké - okres Senica

Reality Hlboké

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké, len pár minút od mesta

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlboké

94,450 € 1111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičné stavebné pozemky v Prešove – Kúty, cena 89 €/m²

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Kúty | 1,209 m²

Ponúkame na predaj 3 pozemky v lokalite Kúty v Prešove, ktoré sú zaujímavé na rekreačné využiti

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

89 €/m2 89 €/m2

Pozemky Tulčík pri Prešove – investičná príležitosť 38 €/m²

Reality Tulčík

Záhrada | Tulčík | 948 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel 3/8 na pozemku v obci Tulčík, okres Prešov. Pozemok j

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tulčík

38 €/m2 38 €/m2

Rodinný dom Piešťany Chalúpkova ul. pozemok 555 m

Reality Piešťany

Rodinný dom | Chalupkova 6 | 180 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj rodinný dom - vilu z prvej republiky, s pozemkom, o veľkosti

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Piešťany

319,500 € 1969 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM Skladová hala 456 m2 s kanceláriami, Senica centrum (H2)

Reality Senica

Priestor pre sklad | Kolónia | 456 m²

MAREČEK REALITY ponúka na prenájom výrobno skladovaciu halu ktorá sa nachádza v uzevretom areál

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky v Podhradí – stavebné parcely aj záhrady za 79 €/m²

Reality Podhradie

Orná pôda | 889 m²

Ponúkame na predaj pozemky a vlastnícke podiely v lokalite Podhradie pri Prievidzi. V ponuke s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhradie

79 €/m2 79 €/m2

Rekreačná chata Šaštín-Stráže Gazárka komerčné využitie

Reality Šaštín-Stráže

Chalupa, rekreačný domček | Gazárka | 274 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v top lokalite Gazárka, Šaštín-Stráže

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaštín-Stráže

396,000 € 1445 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Penzón ADAM Makov, okr. Čadca

Reality Makov

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 720 m²

Ponúkame Vám na predaj plne funkčný a zariadený penzión Adam. Penzión je pravidelne udržiavaný

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Makov

390,000 € 542 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom Unín s pozemkom 941 m2

Reality Unín

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj miesto, kde sa sny menia na skutočnosť… V tichej a pokojnej o

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Unín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Hlboké

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké okres Senica. Veľkým b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlboké

94,450 € 1111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinny dom Kúty, pozemok 385 m2, novostavba z r. 2019

Reality Kúty

Rodinný dom | Za zbrojnicou | 112.8 m²

4-izbový rodinný dom v obci Kúty – novostavba, tichá lokalita Ponúkame na predaj moderný 4-izb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kúty

239,000 € 2119 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Kolárove – 287,29 m²

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Antona Bernoláka | 230 m²

Hľadáte väčší dom, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľnosť na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

111,000 € 483 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1399)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23074)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie