REZERVÁCIA - Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 698 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 698 m² slnečnej parcely na konci príjazdove

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Dizajnový 3-izbový byt s panoramatickou terasou v prestížnom projekte EUROTERRACE, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 194.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte EUROTERRACE v Žilin

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,999 € 2058 €/m²

Moderný komerčný priestor pre zdravotníkov 15,25 m2, Rajecké Teplice - Centrum

Reality Rajecké Teplice

Polyfunkčný objekt | 97 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny priestor v kompletne zrekonštruovanej vile „Biely dom“, kt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Rajecké Teplice

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ, SLNEČNÝ 3 I BYT S DVOMA BALKÓNMI V NOVOSTAVBE, SVIT

Reality Svit

3 izbový byt | 70 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma bal

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

182,000 € 2600 €/m²

POZEMOK vhodný ako investícia, Žilina – Vranie, 332 m2

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | 332 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v Žiline prímestskej časti Vranie. Pozemok o výmere 332

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

18,264 € 55 €/m²

PRENÁJOM, ŠTÝLOVÝ 3 I BYT S GARÁŽOVÝM STÁTIM V NOVOSTAVBE V POPRADE

Reality Poprad

3 izbový byt | 73 m²

FLATONIC/LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 iz

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Poprad

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - SLNEČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 I BYT, POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na prenájom, kompletne prerobený a moderne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt pri SPA Afhrodite, Rajecké Teplice - Centrum

Reality Rajecké Teplice

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový byt v atraktívnej lokalite Rajeckých Te

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Rajecké Teplice

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom - Priemyselný pozemok pre vaše podnikanie v Bytči 3.300 m2

Reality Bytča

Iný stavebný pozemok | 3,300 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok v priemyselnom areáli v Bytči. Pozemok je rovinatý a má výmeru

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Bytča

3,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Krásny priestor pre vaše plány: pozemok 4.248 m², Kysuce - Oščadnica, Cena: 106.200€

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 0 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? Dve prepojené parcely s celkovou rozlohou 4.248 m

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

106,200 €

Stavebný pozemkom 867 m2 so starším RD, Nitra - Mlynárce, cena: 129.820 EUR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 867 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 867m2, na ktorom sa nachádza star

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 593 m²

Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Radava

33,300 € 56 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

5 €/m2 5 €/m2

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

Pozemok v obci Kríže

Reality Kríže

Rekreačný pozemok | Kríže | 5,300 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Kríže o rozlohe cca 5.300 m2, nachádzajúci

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kríže

14 €/m2 14 €/m2

SKOLAUDOVANÉ: Predaj 3 izbového bytu s veľkou terasou v centre Trenčíne na Námestí Sv.Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 88.41 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–Platz Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

396,371 € 4483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | - | 3,755 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku: Výmera: 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

Cena na vyžiadanie

NOVOSTAVBA - Rodinný dom 4 izbový v obci Hertník okr. Bardejov

Reality Hertník

Rodinný dom | Hertník | 123 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hertnik vzdialenej od me

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hertník

134,900 € 1097 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičný pozemok 5602 m² v Prešove!

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,602 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE len v KING REAL pozemok o výmere 5602 m². Pozemok sa nachádza v m

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

55 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Upresniť hľadanie