Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²
VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma
390,000 € 2438 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom
239,000 € 1542 €/m²
2 izbový byt | Široká | 60 m²
VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Širokej ulici s parkovaním na dvore. Byt je komp
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk
105,000 € 154 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 692 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebné pozemky na Zobori. Projekt Šindolka je situovaný priamo p
Info v RK
Rodinný dom | Jelenecká | 325 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom pod Zoborom, vyniká precíznym architektonickým návrhom
Info v RK
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá
371,000 € 1855 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 575 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2. Na pozemku sú inžini
103,000 € 179 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Ďurková | 4,213 m²
VitoReality ponúka na predaj Lukratívny pozemok s rozlohou 4213m2 na bytovú výstavbu v priamom
Info v RK
Komerčná zóna | Hlohovecká | 4,762 m²
VitoReality ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v katastrálnom území Lužianky. Pozemok
Info v RK
Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova
285,000 € 1425 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 68 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus
169,000 € 2485 €/m²
2 izbový byt | Coboriho | 50 m²
VitoReality ponúka do prenájmu 2-izbový byt v centre mesta Nitry na Coboriho ulici. Dispozícia
Info v RK
3 izbový byt | Farská | 100 m²
VitoReality ponúka na predaj útulný a vkusne kompletne zariadený apartmán, ktorý sa nachádza na
480,000 € 4800 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej uličke. Do
469,000 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Coboriho | 20 m²
VitoReality ponúka na prenájom kancelárske resp. administratívne priestory. K dispozícii sú vi
16 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Farská | 60 m²
VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Farskej ulici, kompletne zariadený a vybavený. D
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No
79,000 € 658 €/m²
Polyfunkčný objekt | Farská | 100 m²
VitoReality ponúka na predaj budovu z roku 1998 s rozlohou 1000m2 na rohu medzi Farskou a ulico
Info v RK
Priestor pre výrobu | Hlavná | 446 m²
VitoReality ponúka na prenájom skladové a výrobné priestory s rozlohou 446m2 v Lehote 7km od Ni
Info v RK
Záhrada | Hlavná | 377 m²
VitoReality ponúka na predaj pozemok s rozlohou 377m2 ako záhrada, nová prípojka elektriky, na
33,000 € 88 €/m²
3 izbový byt | Sídl. Žitava | 150 m²
Luxusný 3-izbový byt s dvomi terasami v lukratívnej časti – novostavba na Sídlisku Žitava, Vráb
1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.