Predaj apartmánu 42m2 v apartmánovom dome s výbornou polohou - Vyhne

Reality Vyhne

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán s parkovacím miestom a podielom na

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vyhne

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Lúka, pasienok | 4,572 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj lúku o výmere 4572m2 vo Veľkej Lehote pri Novej Ba

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lehota

28,499 € 6 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Záhorskej Bystrici

✅ ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU Byt s výmerou 29 m² + balkón (1 m²) sa nachádza na 3.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 1,5-izbový byt po rekonštrukcii na Kukučínovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

Broker Consulting a.s. ponúka na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Kukuč

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny rodinný dom v centre Banskej Bystrice - lukratívna ponuka

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 268.53 m²

Výnimočná ponuka rodinného domu, ktorá sa na trhu v Banskej Bystrici objaví skutočne iba zriedk

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Útulné bývanie s priestrannou lodžiou v srdci Petržalky – Rovniankova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | 28.8 m²

Broker Consulting Vám ponúka na prenájom príjemnú a kompletne zariadenú garzónku, ktorá spája v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3‑izbový byt v centre Senca na Mierovom námestí s veľkorysou výmerou

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 94.48 m²

Hľadáte veľký, svetlý byt v úplnom centre Senca? Tento 3‑izbový byt s výmerou 94,48 m² ponúka p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

255,000 € 2699 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 - izbových bytov v obci Ivánka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

2 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbovú bytovú jednotku v novozrekonštruovanej budove v obci Ivánka p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Nitre

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj, Čeľadice, 560 m2

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 560 m²

Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Če

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

34,000 € 61 €/m²

člen NARKS

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Zabehnutá reštaurácia s kompletným zázemím na predaj

Reality Galanta

Reštauračné priestory | 869 m²

Hľadáte výnimočnú podnikateľskú príležitosť, ktorá vám prinesie stabilný a okamžitý zisk? Preds

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Galanta

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²

Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmere

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ. Rodinný dom na predaj! Kremnica, Nevoľné.

Reality Kremnica

Vidiecky dom | 139 m²

Mgr. Boris Kňažko, PhD. a Broker Consulting a.s. Vám ponúka nehnuteľnosť v obci Nevoľné, ktorá

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kremnica

60,000 € 432 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ROZĽAHLÝ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM V OBCI JATOV

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok o výmere 3 520 m² so starším 3-izbovým rodinným domom v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jatov

75,000 € 625 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

Pozemok Banka 601m2

Reality Banka

Komerčná zóna | Nezadaná | 601 m²

Investičný pozemok Banka – strategická poloha v rekreačnej zóne Slňava Spoločnosť Broker Consu

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

77,800 € 129 €/m²

člen NARKS

Nádherný stavebný pozemok s výstavbou RD

Reality Zemianske Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Podhradie

72,000 € 120 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Veľkorysý 2-generačný dom (390 m2) – len 7 km od obchvatu D4/R7

Reality Tomášov

Rodinný dom | 385 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký, moderne zariadený 6-izbový rodinný dom v centrálnej lokali

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tomášov

349,900 € 943 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Slnečný 4-izbový byt s 2 balkónmi, krbom a parkovaním na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 110 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 4-izbový byt s jedinečným výhľadom v pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie