Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je... ... skvelá možnosť, ako nielen behom sychrav

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: štýlový 3,5-izbový rodinný dom, 85 m², Jarok pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj moderný 3,5-izbový rodinný dom so zastavanou rozlohou 95 m2, z toho je úžitk

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 2940 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemky, Lužianky, 60 €/m2

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Lužianky, časť Holotka, len pár minút

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

39,900 € 57 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

Na predaj budova na bývanie alebo podnikanie, Kalonda

Reality Kalonda

Objekt pre obchod | Železničná | 1,200 m²

Na predaj – budova s potenciálom bývania alebo podnikania | Kalonda (okr. Lučenec) Ponúkame na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Kalonda

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Kalonda

Reality Kalonda

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Kalonda, situovaný na priestrann

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kalonda

95,000 € 594 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Kolíňany

Reality Kolíňany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Na predaj: priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Kolíňany pri Nitre Ponúkame na predaj moder

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

239,000 € 1549 €/m²

člen NARKS

Na prenájom: 3-izbová bytová jednotka v rodinnom dome – Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 113 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú bytovú jednotku na prízemí dvojgeneračného rodinného domu na v

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Nitra

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zariadený 3i byt na prenájom, Lenardova 14, Petržalka, Bratislava (bez provízie)

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 66 m²

Na prenájom zariadený veľký 3 izbový byt na 2.poschodí s výťahom. Celková plocha je 66m2 + 4m2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

KANCELÁRIE v Ružinove na predaj. Možný odpočet DPH a BONUS navyše

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 191 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kancelársky priestor v žiadanej lokalite – PRIEMYSELNÁ ULICA

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 1885 €/m²

člen NARKS

Predaj, rodinný dom v obci Štrba

Reality Štrba

Rodinný dom | Hlavná | 85 m²

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Štrba – ideálna investícia pod Tatrami! Ponúkame

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štrba

119,000 € 1400 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký stavebný pozemok pre 6 rodinných domov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 1,980 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok pre 6

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

129,990 € 66 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Urbárska | 55 m²

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav. Na predaj 2 izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

82,000 € 1491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 2-izbový byt v Ružinove, Čaklovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čaklovská | 56 m²

Broker Consultng ponúna na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Štrkovci, BA - Ružinov, Čaklo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4643 €/m²

člen NARKS

!!!REZERVOVANÉ!!! Na predaj rodinný dom - chalupa - Bukovina - Liptov

Reality Bukovina

Rodinný dom | 95 m²

!!!REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj čiastočne podpivničený rodinný dom. V súčasnosti je využív

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bukovina

175,000 € 1842 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie

Reality Brezno

1 izbový byt | 39 m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezno

79,000 € 2026 €/m²

člen NARKS

Rezidencia pre výnimočný život na úpätí Malých Karpát

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 361 m²

Rezidencia na úpätí Malých Karpát V tichej rezidenčnej zóne na úpätí Malých Karpát vznikla neh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,490,000 € 6898 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebny pozemok so starym RD

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

343,500 € 250 €/m²

člen NARKS

Chata s pozemkom v Demänovskej Doline na predaj

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | 214 m²

Broker Consulting ponúka na predaj pozemok v atraktívnej lokalite Demänovská Dolina spolu s tro

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárie 415 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (časť prízemia + celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 415 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,565 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Znížená cena!!! Na predaj Rodinný dom v obci Kálnica s komečnými priestormi.

Reality Kálnica

Rodinný dom | Nezadaná | 241 m²

Znížená cena!!! Exkluzívne ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Kálnica . Tento veľký 5 izbov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kálnica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ !!! Záhradná chatka v pokojnej záhradkárskej oblasti – Nová Lehota

Reality Handlová

Záhradná chatka | 562 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consultig, a.s. ponúka na predaj útulnú záhradnú c

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)