Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 165.18 m²
DAHLEH- Na predaj ponúkame celoročne obývateľnú chatu v jednej z najkrajších rekreačných oblast
218,000 € 1320 €/m²
Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 98 m²
DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj objekt, ktorý ponúka ideálnu kombináciu pre podnikanie a býv
Cena dohodou
Reštaurácia | Šintavská | 95 m²
DAHLEH Ponúka Kompletne zrekonštruovaný a zariadený priestor pripravený na okamžité prevádzkova
Info v RK
Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u
350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101.14 m²
Ponúkame na predaj nízkonákladový rodinný dom v obci Fačkov, ideálny pre mladý pár alebo rodinu
135,000 € 1335 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²
Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hradská | 43 m²
Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati
198,000 € 4605 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 820 m²
Ponúkam na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany , vzdialenej od Nitry 19
45,000 € 55 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý môže slúžiť aj ako chalupa či rek
Cena dohodou
3 izbový byt | Rožňavská | 65 m²
Ponúkame na predaj útulný a udržiavaný 3-izbový byt s balkónom o výmere 65 m², nachádzajúci sa
93,000 € 1431 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 26,664 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Hubovej blízko Ružomberka na Liptove. Nachádza sa v zastavanom úze
42 € 0 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
V centre Nitry pristál 2-izbový byt (65,58 m²) na slnkom zaliatom 5. poschodí, pripravený na ok
183,000 € 2614 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový
210,000 € 2625 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul
167,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | 147 m²
Na Predaj: Priestranný 5-izbový Rodinný Dom – Typ KOCKA s Rekonštruovanou Strechou, Veľká Maňa
105,000 € 714 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Lužianky o výmere 632 m2 v časti Holotka. Lokalita je v územn
41,000 € 59 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²
Tento výnimočný, nízkonákladový drevený zrub v časti Mara rezort (2. etapa) spája nadčasový diz
695,000 € 5346 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 132 m²
Na predaj rodinný dom v Spišskom Štiavniku, rozloha pozemku je 1371m2, zastavaná plocha je 132m
144,500 € 1095 €/m²
3 izbový byt | Mierová | 68 m²
Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa
194,990 € 2868 €/m²
2 izbový byt | Švermova | 53 m²
Švermova ulica, Banská Bystrica – Fončorda Hľadáte štýlové, zrekonštruované a bezstarostné býv
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 85 m²
4 izby. Výťah. Slnko. Pokoj. (A miesto, kde sa dá normálne žiť) Ak máte pocit, že väčšina byto
Cena dohodou
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče
75,000 € 833 €/m²
Prevádzkový areál | 900 m²
Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza
Cena dohodou
Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²
Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč
176,000 € 4757 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.