NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5676 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt v pôvodnom stave v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 62 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK! Ponúkame na predaj trojizbový byt v obľúbenom meste Námestovo, ktorý p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námestove!

Reality Námestovo

3 izbový byt | 59 m²

CENA NA VYŽIADANIE V RK. TUreality pripravuje do ponuky 3. izbový byt po rekonštrukcii v Námest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (607M2)SO SIEŤAMI V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE RODINNÝCH DOMOV - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,900 € 329 €/m²

Novinka
Novinka

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S PARKOVACÍM MIESTOM - SLNEČNICE MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 35 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej zóne Slnečnice Mes

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Novinka
Novinka

(332 m²) MODERNÝ RODINNÝ DOM V PROCESE VÝSTAVBY V KOŠICIACH - BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Šimekova | 160 m²

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk Bývanie, ktoré si dokončíte presne podľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

517,000 € 3231 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 553 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemky v zaujímavej lokalite v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 135 €/m²

=REZERVOVANÝ=ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 564 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokalit

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

87,420 € 155 €/m²

PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PRI NTC, NFŠ, PRÍKOPOVA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Príkopova | 75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt pri NTC na Príkopov

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MARIANKA, NA KRACINÁCH

Reality Marianka

Rodinný dom | 224 m²

Ponúkame Vám exluzívne na predaj krásny, trojpodlažný 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci M

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

PRENÁJOM, MODERNÁ GARSÓNKA, 21M2, RAČIANSKA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Račianska | 21 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na prenájom modernú kompletne zariadenú garsónku

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

530 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Hľadám 3 izbový byt na kúpu v okolí Račianskej ulice a Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3-izbový byt v okolí Račianskej ulice v Bratislave. Pref

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

320,000 € 4000 €/m²

Predaj - Dizajnová 7-izbová trojpodlažná vila – Marbella

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 7-izbovú trojpodlažnú vilu v un

Publikované: 18.03.2021 Aktualizované: 18.03.2021
Domy na predaj

895,000 € 2993 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie