1 izbový byt KVP Grunt č. 6

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.85 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

141,900 € 3653 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj čiastočne zariadený rodinný dom v Dolnej Strede

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | - | 120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Dolnej Strede, kde sa súčasný komfort stretáva s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

139,900 € 1166 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

SAMOSTATNÝ BUNGALOV-Prístrešok na 2 autá ! Súkromie-Slovenský Grob

Reality Pezinok

Rodinný dom | Mýtna | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom, 3 izbový byt s veľkým balkónom a garážovým státím, Nitra-centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Palánok | 73 m²

Ponúkame na prenájom modernú 3-izbovú rezidenciu v novostavbe Tabáň, situovanej priamo v centre

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie od 18,5 m², výborná cena, Drieňová, Ružinov, 24/7 prístup a flexibilné priestory pre firmy a služby

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 18.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v moderne zrekonštruov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt v Starom Meste – Gunduličova ulica, pri Prezidentskom paláci, komfortné mestské bývanie v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 53.24 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom útulný 2-izb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodný priestor 107 m² s prémiovým vstupom z ulice | ideálny pre showroom, kliniku alebo reprezentatívne služby

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | 107 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový/obcho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,900 € 1588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový 1-izbový byt v centre Bratislavy pri Modrom Kostolíku – Gajova, Staré Mesto, mestské bývanie v pešej dostupnosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 26.03 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom moderný 1-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou, Drobného, Dúbravka, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 70 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom slnečný 3-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový byt s panoramatickým výhľadom – Vienna Gate, moderné mestské bývanie v Petržalke s rýchlou dostupnosťou centra

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 62 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na dlhodobý prenájom pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom family friendly 4-izbový byt - Martinengova, Staré Mesto, garáž, klimatizácia

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 111.67 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom zariadený 4-izbový byt s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Samostatná uzatvorená garáž so skladom, diaľkové ovládanie - Šustekova, bezpečné parkovanie a úložný priestor

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom samostatnú murovanú garáž-sklad s uzamykateľ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

165 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 4-izbový byt s krásnym výhľadom – Kramáre, Bardošova, pokojné rodinné bývanie v zeleni Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,990 € 3727 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárie v staromestskom štýle – Devín palác, centrum Bratislavy, ideálne pre sídlo firmy alebo služby

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gunduličova | 56.79 m²

Realitná kancelária Grahams Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej bud

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Zariadený 4-izbový rodinný dom Rovinka – Okružná, pozemok, parkovanie, pripravený na bývanie, pokojná lokalita

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 138 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,990 € 2536 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – ideálne štartovacie bývanie, Dlhá ulica, Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | Dlhá | 31 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stupava

139,990 € 4516 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderných kancelárií v administratívnej budove Lakeside Park pri Kuchajde – výborná dostupnosť, parkovanie, biznis lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 423 m²

POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária GRAHAMS Vám v zastúpení klienta ponúka

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 3-izbový byt 90 m² s terasou 18,5 m², 2 garáže, Smaragdová ulica

Reality Bratislava-Jarovce

3 izbový byt | Smaragdová | 71.78 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

319,990 € 4458 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Zariadená 4-izbová novostavba s krbom a zimnou záhradou, tichá slepá ulica, 15 min od BA

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Jarná | 116 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

384,990 € 3319 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GRAHAMS - Novostavba celoročne obývateľnej chaty, Ovocinár – Stupava, pokoj a príroda na dosah BA.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,990 € 3270 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárií od 14,4 m2, Westend Tower, Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14.4 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU V zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderné

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie