KANCELÁRIA V CENTRE MESTA V BUDOVE VÚB | KOMÁRNO

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Komárno | 15 m²

Už nejaký čas hľadáte nehnuteľnosť ako stvorenú na podnikanie s vlastným parkovaním v centre me

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 23.08.2023
Priestory na prenájom Komárno

370 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM V POKOJNEJ ULICI SO SKLADOM A 20 ÁROVÝM VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Marcelová

Rodinný dom | Radvanská cesta | 172 m²

Priestranný, pohodlný rodinný dom, veľká skladová hala a pozemok s výbornými vlastnosťami, umie

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Marcelová

74,000 € 430 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK DÉL-KOMÁROM | MAĎARSKO

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Komárom

Príroda, ticho, pokoj a predsa blízko mesta! Naša ďalšia špeciálna ponuka je presne taká. Ponú

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 11.08.2023
Pozemky na predaj Komárom

79,000 €

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÝ MEDER | OKRES DUNAJSKÁ STREDA

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Veľký Meder | 0 m²

Hľadáte väčšiu nehnuteľnosť alebo dom na investičné účely, alebo si chcete vytvoriť svoj vysnív

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 01.08.2023
Domy na predaj Veľký Meder

364,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM | PRIESTRANNÝ POZEMOK | OKAMŽITE OBÝVATEĽNÝ | OKRES KOMÁRNO | OKOLIČNÁ NA OSTROVE

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Priestranný, okamžite obývateľný rodinný dom v Okoličnej na Ostrove – pokoj, priestor a možnost

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

120,000 € 1008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnutá ručná autoumyvárka s pozemkom – Šurany

Reality Šurany

Prevádzkový areál | SNP | 1,461 m²

Ponúkame na predaj plne funkčnú a zabehnutú ručnú autoumyvárku v meste Šurany. Ide o výnimočnú

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Šurany

410,000 € 281 €/m²

ROZĽAHLÝ POZEMOK S ROZLOHOU VIAC AKO 30 ÁROV | OKRES KOMÁRNO

Reality Virt

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,000 m²

Hľadáte kľud a pokoj v srdci prírody, kde môžete uniknúť každodennému ruchu? Objavte našu exklu

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Virt

41,900 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

292,000 € 4358 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

Novinka
Novinka

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chatka - Myjava - časť Hliníky

Reality Myjava

Záhradná chatka | Hlinícka | 12 m²

Hľadáte miesto na oddych v prírode? Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej lok

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

29,900 € 2492 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, KLÍMA, MOZARTOVA ulica, Horský park, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 49.05 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný kompletne moderne zariadený

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

233,000 € 4750 €/m²

Horná Streda pri Piešťanoch - Stavebný pozemok - ID:26027

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²

ID:P26027 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

115 €/m2 115 €/m2

Novinka
Novinka

Horná Streda - stavebný pozemok.

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 760 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v intrav

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

100 €/m2 100 €/m2

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v Brusne

Reality Brusno

3 izbový byt | Oremlaz | 91 m²

Veľmi zaujímavá ponuka zrekonštruovaného 3-izbového bytu s veľkorysou výmerou 91 m2, ktorý očar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brusno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TIP pre developerov: Pozemok na výstavbu viacerých RD

Reality Bobrov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Zábobrovec | 3,160 m²

Realitná kancelária Dalmia prináša výnimočnú príležitosť pre developerov aj investorov – priest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrov

86.5 €/m2 87 €/m2

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 3 izbový byt 78m2 s výhľadom na mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Dostupné reality ponúkajú na predaj 3 izbový byt o výmere 78m3 +lodžia +pivnica cca 3m2. Byt sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2154 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ : Pozemok 1618 m2, všetky IS pri pozemku, Strmá ul., Senec.

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,618 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

340 €/m2 340 €/m2

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ : Pozemok na výstavbu polyfunkcie 610 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 610 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

NA PREDAJ : Pozemok na bývanie 609 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 609 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : nebytový priestor 13 m2, J. Csermáka , Senec

Reality Senec

Obchodné priestory | Ul. J. Csermáka | 13 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj praktický nebytový priestor v obľúbenej lokalite m

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Senec

26,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie