Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v Brusne

Reality Brusno

3 izbový byt | Oremlaz | 91 m²

Veľmi zaujímavá ponuka zrekonštruovaného 3-izbového bytu s veľkorysou výmerou 91 m2, ktorý očar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brusno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TIP pre developerov: Pozemok na výstavbu viacerých RD

Reality Bobrov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Zábobrovec | 3,160 m²

Realitná kancelária Dalmia prináša výnimočnú príležitosť pre developerov aj investorov – priest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrov

86.5 €/m2 87 €/m2

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 3 izbový byt 78m2 s výhľadom na mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Dostupné reality ponúkajú na predaj 3 izbový byt o výmere 78m3 +lodžia +pivnica cca 3m2. Byt sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2154 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ : Pozemok 1618 m2, všetky IS pri pozemku, Strmá ul., Senec.

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,618 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

340 €/m2 340 €/m2

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ : Pozemok na výstavbu polyfunkcie 610 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 610 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

NA PREDAJ : Pozemok na bývanie 609 m2, vrátane podielu na ceste, Jazerná ul. Rovinka.

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 609 m2

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

270 €/m2 270 €/m2

PREDAJ: 3 izb. RD 87 m2, kompletná rekonštrukcia, garáž, pivnica, pozemok 1136 m2., Hlboká ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlboká | 132 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

365,000 € 2765 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : nebytový priestor 13 m2, J. Csermáka , Senec

Reality Senec

Obchodné priestory | Ul. J. Csermáka | 13 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj praktický nebytový priestor v obľúbenej lokalite m

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Senec

26,000 € 2000 €/m²

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 2 izb. byt, novostavba, klimatizácia, parkovacie miesto, pivnica , Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny, úplne nový a moderne kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

665 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ : Investičný pozemok 11 556 m2 - lokalita Potkania, Senec.

Reality Senec

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 11,556 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v perspektívnej lokalite Potkan

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

85 €/m2 85 €/m2

PRENÁJOM : 6 izbový RD, garáž, pozemok 717 m2, Chorvátsky Grob, Monarská Alej.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Nevyplnená | 260 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom moderný 6-izbový rodinný dom s garážou a upraven

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ : Polyfunkčná budova 597 m2, pozemok 854 m2, Trnavská, Senec.

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | Trnavská | 597 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Senci na Trnavskej. - lokalit

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senec

Cena dohodou

Prízemie, záhradka, 2 izby, vlastné kúrenie - Rezidencia v blízkosti Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový prízemný byt s podlahovou plochou 47 m2, so záhradkou pred bytom s a

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

153,000 € 3255 €/m²

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 1,5i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, Slnečnice, ulica Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, úplne nový, slnečný 1,5i – izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 09.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Projekt Severná - stavebný pozemok pre rodinný dom Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 500 m²

V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P29 o v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

185 €/m2 185 €/m2

Novinka
Novinka

Ba II. Na prenájom 2 izbový byt na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Poludníková | 56 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny 2 izbový byt s garážovým státím v novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

DOMOVINA real ponúka NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom, rekuperáciou a garážovým st

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 418 m²

V projekte Severná v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj pozemok pre rodinný dom P28 o v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

185 €/m2 185 €/m2

Novinka
Novinka

Zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého 1 | 54.18 m²

Ponúkame tento slnečný 2-izbový byt v Dúbravke, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

222,900 € 4114 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie