RODINNÝ DOM S VEĽKOU GARÁŽOU A PRÍSTAVBOU | POKOJNÁ LOKALITA | HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Komárňanská | 174 m²

Realitná kancelária Majster Vášho bývania, s. r. o., vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Hurbanovo

95,000 € 546 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK PRE DOM ALEBO CHALUPU | RADVAŇ NAD DUNAJOM | OKRES KOMÁRNO

Reality Radvaň nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,475 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania ponúka na predaj slnečný a priestranný pozemok s rozl

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Radvaň nad Dunajom

34,000 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V ZÁHRADKÁRSKEJ OBLASTI | KOMÁRNO | S MOŽNOSŤOU NAHLÁSENIA TRVALÉHO BYDLISKA

Reality Komárno

Rodinný dom | 0 m²

Exkluzívne iba u nás. Ponúkame Vám na predaj lukratívnu chatu s možnosťou celoročného bývania v

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 01.08.2023
Domy na predaj Komárno

129,900 €

STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHÁT PRI JAZERE | OKRES KOMÁRNO

Reality Virt

Rekreačný pozemok | Virt | 0 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj 3 voľné pozemky pri Virtskom jazere, ktoré sa dajú

Publikované: 19.08.2022 Aktualizované: 09.02.2023
Pozemky na predaj Virt

42,000 €

PRIESTRANNÝ DOM V POKOJNOM PROSTREDÍ | ŽELIEZOVCE | OKRES LEVICE

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou približne 120 m² v jednej z tichých ulíc mesta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Želiezovce

121,000 € 1008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | RODINNÝ DOM, TICHÉ PROSTREDIE, BLÍZKO TERMÁLNEHO KÚPALISKA | NESVADY | OKRES KOMÁRNO

Reality Nesvady

Rodinný dom | Konopné pole | 123 m²

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom so zastavanou plochou 123 m² v Nesvadoch, na pozemku

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Nesvady

115,000 € 935 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VINNÁ PIVNICA S VINICOU | ABA | OKRES KOMÁRNO

Reality Hurbanovo

Vinica, chmelnica | Aba | 1,400 m²

Vinná pivnica s vinicou na predaj pri Hurbanove, ideálna pre milovníkov vína a prírody. Na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

9,990 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ ČASTI MESTA S NÁDYCHOM VIDIEKA | KOMÁROM | MAĎARSKO

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Komárom

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Komárom, Komárom. Plocha: pozemku 1500m2. C

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 24.02.2023
Pozemky na predaj Komárom

34,500 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj komerčných priestorov v Šuranoch – uzavretý areál s parkovaním

Reality Šurany

Prevádzkový areál | Hasičská | 500 m²

Predaj komerčných priestorov v Šuranoch – uzavretý areál s fotovoltaikou a parkovaním Ponúkame

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Objekty na predaj Šurany

810,000 € 1620 €/m²

RODINNÝ DOM IBA 250 METROV OD DUNAJA | MOČA | OKRES KOMÁRNO

Reality Moča

Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²

Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám dáva slobodu pretvoriť si bývanie presne podľa vlastných pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Moča

74,500 € 362 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | MOŽNOSŤ REKONŠTRUKCIE – ZEMIANSKA OLČA | OKRES KOMÁRNO

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Kúpeľná | 84 m²

Rodinný dom so širokými možnosťami v obci Zemianska Olča – ideálne miesto pre pokojný život V

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

55,000 € 655 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

8,7 ÁROVÝ POZEMOK S ELEKTRINOU A STUDŇOU | MARCELOVÁ | KOMÁRNO

Reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | Cesta pod Lesom | 4,300 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania, s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mar

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Pozemky na predaj Marcelová

27,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CENTRÁLNA POLOHA, OBROVSKÉ MOŽNOSTI – RODINNÝ DOM V BÁTOROVÝCH KOSIHÁCH

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 130 m²

V centre obce Bátorove Kosihy ponúkame na predaj masívny rodinný dom postavený z tehly, ktorý m

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

59,000 € 454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3- izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 69 m²

BEZ PROVÍZIE RK!!!!! Ponúkame na prenájom moderný a svetlý 3-izbový byt v prestížnej novostavb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

660 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÁ VÍNNA PIVNICA V OBĽÚBENEJ VINOHRADNÍCKEJ ČASTI | BÁTOROVÉ KOSIHY | OKRES KOMÁRNO

Reality Bátorove Kosihy

Vinica, chmelnica | Bátorove Kosihy | 731 m²

Štýlová vínna pivnica v obľúbenej vinohradníckej časti Bátorových Kosíh – s priestranným pozemk

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

18,500 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 1-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – sídlisko Juh, Nábrežná ulica

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35.48 m²

Ponúkame na prenájom veľký zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Juh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ ČASTI OBCE MICHAL NA OSTROVE

Reality Michal na Ostrove

Iný pozemok | Michal na Ostrove | 0 m²

Developery a investori hľadajúci stavebné pozemky pozor! Pokoj a dostupnosť: Jedinečný stavebný

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 22.09.2023
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

280,770 €

Video prehliadka
Video prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ VÍKENDOVÝ DOM S VÍNNOU PIVNICOU | VIRT | OKRES KOMÁRNO

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 64 m²

Na predaj víkendový dom! Skutočný klenot v obľúbenej rekreačnej oblasti vo Virte! Objavte tent

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

54,500 € 852 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v pokojnej časti obce Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1. mája | 92 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť bývania v krásnom rodinnom dome, ktorý spája moderný ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

238,000 € 2587 €/m²

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | RED SQUARE

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

REALITNÁ KANCELÁRIA MVB VÁM PONÚKA - LUXUSNÉ APARTMÁNY V DUBAJI - SKVOSTNÉ BÝVANIE V SRDCI MEST

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

TICHÉ MIESTO NA VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE – 13 ÁROVÝ POZEMOK PRI KOMÁRNE S VÝHĽADOM NA JAZIERKO

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,377 m²

Ak hľadáte tiché miesto na postavenie svojho vysnívaného domu, máme pre Vás skvelú ponuku! Pon

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

44,000 € 32 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM SO ŠIROKÝMI MOŽNOSŤAMI | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Realitná kancelária Majster Vášho bývania s.r.o. Vám exkluzívne ponúka rodinný dom so širokými

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Marcelová

64,500 € 461 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VINICA | VLASTNÁ ÚRODA | VÝBORNÉ PODMIENKY | CHOTÍN | OKRES KOMÁRNO

Reality Chotín

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 617 m²

Vlastný vinohrad, vlastná úroda – vinica s výbornými podmienkami v Chotíne Len 12 km od Komárn

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Chotín

7,500 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POKOJ, PRÍRODA A STAROSTLIVO UPRAVENÁ ZÁHRADA | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Záhrada | Agátová | 1,500 m²

Na predaj ponúkame v tichej a pokojnej časti Marcelovej skutočne výnimočný, s láskou udržiavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

64,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie