NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 53.76 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

269,900 € 5020 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | ONE PARK CENTRAL

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

REALITNÁ KANCELÁRIA MVB VÁM PONÚKA - LUXUSNÉ APARTMÁNY V DUBAJI - SKVOSTNÉ BÝVANIE V SRDCI MEST

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

ADMINISTRATÍVNO-SKLADOVÉ CENTRUM 456 m² V HURBANOVE

Reality Hurbanovo

Administratívny objekt | Západná | 456 m²

Miesto, kde sa logistika a kancelária stretnú pod jednou strechou! Predstavte si, že dodávka v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 10.08.2025
Objekty na predaj Hurbanovo

385,000 € 844 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S NÁDHERNÝM PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM

Reality Virt

Rodinný dom | Hlavná | 187 m²

Len 20 minút autom od Komárna ponúkame na predaj priestranný rodinný dom vo výbornej lokalite o

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Virt

129,000 € 690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ- Rodinný dom v obci Bánov – pokojné bývanie len pár minút od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | Štefánikova | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci Bánov, ktorá pos

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bánov

149,900 € 1499 €/m²

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite – Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Belecká | 100 m²

EXKLUZÍVNE len u NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a obľú

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Podhájska

180,000 € 1800 €/m²

MIMORIADNA OBCHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 1140 m² ADMINISTRATÍVNO‑TECHNOLOGICKÉ CENTRUM V MARCELOVEJ

Reality Marcelová

Administratívny objekt | Cintorínska | 1,140 m²

Budova, v ktorej Vaše nápady ožijú. Predstavte si… ako ráno vstúpite do priestrannej, slnečnej

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Objekty na predaj Marcelová

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR SO ZABEHNUTOU PREVÁDZKOU STÁVKOVEJ KANCELÁRIE | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Obchodné priestory | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský priestor spolu so zabehnutou prevádzkou stávkovej kancelárie v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na predaj Marcelová

68,500 € 965 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj zabehnutého penziónu v Šuranoch – ihneď pripravený na prevádzku!

Reality Šurany

Apartmánový dom | SNP | 300 m²

Hľadáte hotovú investíciu v oblasti ubytovania? Tento plne zariadený penzión v Šuranoch je prip

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Šurany

390,000 € 1300 €/m²

Na prenájom: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámkoch – Petöfiho ulica

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Petőfiho | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt prerobený na 3-izbový, nachádzajúci sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

LUXUSNÉ APARTMÁNY PRIAMO V SRDCI DUBAJA | COVE BY IMTIAZ

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ | MOŽNOSŤ 2 SAMOSTATNÝCH BYTOV | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Rodinný dom | Námestie Slobody | 370 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci M

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Marcelová

69,900 € 189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM S VEĽKOU GARÁŽOU A PRÍSTAVBOU | POKOJNÁ LOKALITA | HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Komárňanská | 174 m²

Realitná kancelária Majster Vášho bývania, s. r. o., vám exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Hurbanovo

95,000 € 546 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK PRE DOM ALEBO CHALUPU | RADVAŇ NAD DUNAJOM | OKRES KOMÁRNO

Reality Radvaň nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,475 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania ponúka na predaj slnečný a priestranný pozemok s rozl

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Radvaň nad Dunajom

34,000 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V ZÁHRADKÁRSKEJ OBLASTI | KOMÁRNO | S MOŽNOSŤOU NAHLÁSENIA TRVALÉHO BYDLISKA

Reality Komárno

Rodinný dom | 0 m²

Exkluzívne iba u nás. Ponúkame Vám na predaj lukratívnu chatu s možnosťou celoročného bývania v

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 01.08.2023
Domy na predaj Komárno

129,900 €

STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHÁT PRI JAZERE | OKRES KOMÁRNO

Reality Virt

Rekreačný pozemok | Virt | 0 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame Vám na predaj 3 voľné pozemky pri Virtskom jazere, ktoré sa dajú

Publikované: 19.08.2022 Aktualizované: 09.02.2023
Pozemky na predaj Virt

42,000 €

PRIESTRANNÝ DOM V POKOJNOM PROSTREDÍ | ŽELIEZOVCE | OKRES LEVICE

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou približne 120 m² v jednej z tichých ulíc mesta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Želiezovce

121,000 € 1008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | RODINNÝ DOM, TICHÉ PROSTREDIE, BLÍZKO TERMÁLNEHO KÚPALISKA | NESVADY | OKRES KOMÁRNO

Reality Nesvady

Rodinný dom | Konopné pole | 123 m²

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom so zastavanou plochou 123 m² v Nesvadoch, na pozemku

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Nesvady

115,000 € 935 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VINNÁ PIVNICA S VINICOU | ABA | OKRES KOMÁRNO

Reality Hurbanovo

Vinica, chmelnica | Aba | 1,400 m²

Vinná pivnica s vinicou na predaj pri Hurbanove, ideálna pre milovníkov vína a prírody. Na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

9,990 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM IBA 250 METROV OD DUNAJA | MOČA | OKRES KOMÁRNO

Reality Moča

Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²

Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám dáva slobodu pretvoriť si bývanie presne podľa vlastných pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Moča

74,500 € 362 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 1-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – sídlisko Juh, Nábrežná ulica

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 35.48 m²

Ponúkame na prenájom veľký zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Juh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ ČASTI MESTA S NÁDYCHOM VIDIEKA | KOMÁROM | MAĎARSKO

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Komárom

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Komárom, Komárom. Plocha: pozemku 1500m2. C

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 24.02.2023
Pozemky na predaj Komárom

34,500 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v pokojnej časti obce Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1. mája | 92 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť bývania v krásnom rodinnom dome, ktorý spája moderný ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

238,000 € 2587 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie