TARGETreal | Priestranný 6-izbový dom s pozemkom 1 253 m² - Nitrianske Pravno, ihneď k nasťahovaniu

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Žltá | 250 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

138,900 € 556 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderne zariadený rodinný dom pri Žiline | slnečný pozemok 831 m²

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

TARGETreal ponúka na predaj EXKLUZÍVNE kompletne zariadený rodinný dom v obci Lietavská Svinná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

374,900 € 2343 €/m²

Top
Top

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

148,900 € 2190 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 56 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe s energetickým certifikátom A0, Thurzove S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bytča

Cena dohodou

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HD reality, prenájom, 2-izbový byt so zabezpečeným parkovacím státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 42 m²

HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3i byt Cinobaňa, 2x balkón

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²

3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

54,000 € 973 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj| Priestranná (131m2) novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nová | 131 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

299,900 € 2289 €/m²

Top
Top

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

258,000 € 2576 €/m²

Top
Top

Predaj | Moderný 3iRD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

129,000 € 1260 €/m²

Top
Top

Predaj| Veľkometrážny (131m2) 3i RD na Hlavnej ulici, Gabčíkovo| Gofar| Exkluzívne

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

125,000 € 954 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s charakterom | 61 m² | kompletná rekonštrukcia | Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²

Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

138,200 € 2266 €/m²

Top
Top

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie