+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

Predaj garážového státia – Vila Ľadová, Šancová ulica (Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Šancová | 14 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v projekte Vila Ľadová (Šancová / Ľadová ulica – Bratislava,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

33,500 € 2393 €/m²

Top
Top

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Púpavy Paulínska v centre Trnavy, len 2 min. od SC City Arena

Reality Trnava

2 izbový byt | Paulínska | 47 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom parkovacieho státia v podzemnej garáži – Vlárska ulica, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vlárska | 13.6 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži na Vlárskej ulici v obľúbenej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM | 5-IZBOVÝ MEZONET V HORSKOM PARKU, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 3-izbový byt po komplentej rekonštrukcii, 67 m2 + loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 67 m²

Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 122.9 m²

Hľadáte miesto, kde po náročnom pracovnom týždni skutočne vypnete? Alebo investíciu, ktorá má p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Donovaly

330,000 € 2685 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Drevená chalupa na Čertovici - Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 107 m²

Pegas real ponúka na predaj útulnú horskú chalupu v obci Vyšná Boca, nachádzajúcu sa v krásnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

145,000 € 1355 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

3-izbový mezonetový apartmán - Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový mezonetový apartmán v obľúbenom l

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Donovaly

270,000 € 2621 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 6-izb. RD s bazénom v blízkosti centra BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Lukratívny stavebný pozemok so všetkými IS, KOLIBA -Vosková

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 500 m²

GRAVITAS ponúka na predaj stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v najvyhľadávanejš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 1100 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

261,000 € 4155 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie