Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rodinný Dom/ 4 izbový, OPATOVCE Nad Nitrou/ pozemok 736 m2/

Reality Opatovce nad Nitrou

Rodinný dom | 120 m²

Bojnice – Kultúrno turistické Centrum Hornej Nitry A? V tesnej blízkosti obec Opatovce nad Nitr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Opatovce nad Nitrou

110,500 € 921 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

CreeX Reality - Rodinný dom v obci Majcichov

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nezadaná | 109.34 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Majcichov

199,000 € 1820 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Krásny 4-izbový byt s garážou a záhradkou – Horné Dubové

Reality Horné Dubové

4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Horné Dubové

170,000 € 2024 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

Top
Top

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ideálna dispozícia, Belinského ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 74 m²

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,800 € 3646 €/m²

Top
Top

Predáme kompletne novozrekonštruovaný veľký 3-izbový byt na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 82m2 na ul. Na Hôrke, Nitra, v panelo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,900 € 2234 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

Predaj troch pozemkov pre RD, 6 a 6,5 árových, inž.siete, Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²

Predáme 3 pozemky - pre rodinné domy Nitra - Zobor - Azalková ulica s rozlohami 650 a 600 m2. V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 172 €/m²

Top
Top

Prenájom bezbariérové klimatizované priestory 54 m2 alebo 100 m2 s parkovaním Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vodná | 54 m²

Iba 6 eur za m2 v širšom centre Nitry! Tieto úplne bezbariérové klimatizované priestory s rozlo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj pozemku pre rodinné domy 9 árov Nitra Zbehy

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Dohoda na cene je možná! Stavebný pozemok so šírkou 20 metrov. Na tomto peknom rovinatom staveb

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

93,000 € 103 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ 1I BYT S PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Baltská | 37.77 m²

kúpou voľný | pripravený na okamžité nasťahovanie | investičná príležitosť | ideálny na prenájo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

154,900 € 4101 €/m²

Top
Top

TARGETreal | PONÚKA SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOSAH MARTINA - DOLNÝ KALNÍK

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

TARGETreal│Prenájom obchodného / podnikateľského priestoru – centrum mesta Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | Jesenského | 75 m²

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestory pre Vaše podnikanie v centre mesta Martin. Ponúkam

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Martin

12.66 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestor pre Vaše podnikanie na Robotníckej ulici v Martine.

Reality Martin

Obchodné priestory | Robotnícka | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 36 m² vo výbornej a veľmi viditeľnej lokalite

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v projekte GalvaniHOME-2x parking už v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 4746 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie