Polyfunkčný objekt v srdci Partizánskeho

Reality Partizánske

Polyfunkčný objekt | 624 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt v srdci Partizánskeho Ponúkame na predaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

1,599,000 € 2563 €/m²

Vkusný 3-izbový byt s vonkajším posedením, Belá - Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

135,000 € 2045 €/m²

Buďte prvým nájomníkom v modernom 2-izbovom byte na ul. 1. mája

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte nové, moderné nájomné bývanie v Liptovskom Mikuláši, v ktorom ešte nikto nebýval? Ponúk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt , Považská, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 76.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

75,000 € 984 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

Apartmánový dom na predaj v Patinciach

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 465 m²

Ideálna príležitosť pre investora, ktorý chce okamžite zarábať alebo spojiť podnikanie s vlastn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Patince

Cena dohodou

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Kancelárske priestory, /40m2/, ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /40m2/, ŽILINA . K dispozícii je priestor na p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

488 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt s panoramatickým výhľadom na predaj, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | 68 m²

V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

292,000 € 4358 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ byt so záhradkou Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | sun

Ponúkame na predaj moderný prízemný tehlový byt so záhradou v obľúbenom rezidenčnom komplexe SU

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

230,000 € 3594 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné 3-izbové rodinné domy s garážou v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 3-izbové rodinné domy s garážou

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusné rodinné sídlo v rezidenčnom projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 197 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečný dom, ktorý spája moderný dizajn, vysoký kom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

3,890 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ Chata s jazerom a pozemkami 121 000 m2

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Muránska Planina | 120 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj peknú veľkú chatu s vlastými jazerami a obrovskými poz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

975,000 € 8125 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ lesný pozemok, Chotár, Nová Baňa, 10 842 m2

Reality Nová Baňa

Lesná pôda | Chotár | 10,842 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj lesný pozemok v obci Nová Baňa, časť Chotár, okres Žar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

33,500 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 1i byt, kompletná rekonštrukcia, Sihoť, Gagarinova

Reality Trenčín

1 izbový byt | Gagarinova | 28 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na prenájom krásny 1 izbový byt v meste Trenčín - Sihoť, ul. Gag

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÝ Stavebný pozemok, Zelená Voda, NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Zelená Voda | 1,006 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj posledný stavebný pozemok okres Novom Meste nad Váhom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

90 €/m2 90 €/m2

Novinka
Novinka

PREDAJ 3izb byt, Piešťany,ul. Krajinská, kompletná rek.

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 64 m²

BIBI reality s.r.o. pre Vás pripravuje kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Piešťany,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 2813 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Stavebný pozemok, Prašník, 1064 m2

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | Prašník | 1,064 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Prašník v zastavanej časti obc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

50,000 € 47 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

3i byt v súkromnom areáli, zariadenie aj parking v cene!

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Kyselica 179 | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania vám ponúka na predaj unikátny 3 izbový byt s atypickým pôdorysom,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

159,990 € 2667 €/m²

Piešťany - prenájom 3 izbového bytu v rodinnom dome - ID 23015

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vajanského | 100 m²

ID 23015 Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch, na Vajanského ulici. Byt sa nachád

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie