Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Pribylina | 285 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Investičný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Lúka, pasienok | 4,923 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

132,921 € 27 €/m²

PREDAJ: Priestranný 4-izbový byt s loggiou – Prievidza, Zapotôčky

Reality Prievidza

4 izbový byt | 86.4 m²

Hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu v jednej z najobľúbenejších častí Prievidze? Ponúkame na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1644 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

Reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

Svetlý 3 izbový byt na predaj Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2433 €/m²

Širšie centrum , 2-izbový byt na prenájom Sídlisko Sever, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 55m² na 4 poschodí z 5. Nachádza sa vo vyhľadávanej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 841 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

185,500 € 221 €/m²

Kancelárske priestory, /140m2/, ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /140m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,708 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 662 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,000 € 144 €/m²

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj zariadený 2-izbový / 52 m2/ v Žiline - Závodie: - nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Rekreačný dom s vlastným wellness zázemím /547 m2/ Zázrivá

Reality Zázrivá

Vidiecky dom | 547 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

339,900 € 621 €/m²

2-izbový byt bez balkóna / 52 m2 / - Žilina ( Bulvár )

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový s balkónom / 52 m2/ v Žiline - Bulvár

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

Polyfunkčný dom / 400 m2 / Źilina - Centrum

Reality Žilina

Objekt pre obchod | 173 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj päť podlažný staromestský polyfunkčný dom v historickom ce

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žilina

615,000 € 3555 €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Reality Terchová

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

210,000 €

Záhrada s chatkou / 539 m2 / Žilina - Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Záhradná chatka | 539 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou / 539 m2 / v Žiline - Mojšove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

33,000 € 61 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie