Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Orná pôda, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 3,358 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Krásna, obec: Košice – Krásna v časti Sajkov.

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

13 €/m2 13 €/m2

Rodinný dom - holodom v obci Lemešany, pozemok 500 m2

Reality Lemešany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj plánovanú stavbu rodinného domu v štádiu holodomu v obci Lemešany, vzdialene

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lemešany

235,000 € 2350 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 209 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++Kamenár&Partners

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++

Reality Stará Turá

1 izbový byt | Gen.M.R Štefánika | 31 m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++ Kamenár&Partners Vá

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

94,900 € 3061 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt v Dúbravke Pod Záhradami

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM: Obchodné centrum JASNA Shopping City, Liptovský Mikuláš, 40m2

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²

Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových (chladené) a kancelárskych priestorov, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 507 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové (chladené) a kancelárske priestory Ružomberok, Bystrická ces

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Ružomberok

Cena dohodou

3917a - Na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt. stavebný pozemok v obci Martovce

Reality Martovce

Rodinný dom | Stredná | 140 m²

ALTAGRIC Reality ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt, ako sta

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Martovce

34,000 € 243 €/m²

Sklad na prenájom, 52,92 m2, Komárno - Nová Stráž

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Hlavná | 52.92 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v budove PROFI centrum Nová Stráž. Prvý sklad (

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Komárno

327.05 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu 52 m2, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 52 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic na T

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom, Banská Štiavnica, Banky, Hadová, plus pozemky

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hadová | 80 m²

Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

100,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Priestraný 4- izbový rodinný dom v centre Bernolákova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poštová | 101 m²

Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

379,000 € 3752 €/m²

Luxusný 4 iz. rodinný dom s bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

585,000 € 4120 €/m²

Prenájom podnikateľského priestoru – 140 m² – Nádvorie Európy, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

🏡 INVESTIČNÝ PROJEKT – 8 BYTOV, SOMOTOR (OKR. TREBIŠOV)

Reality Somotor

Apartmánový dom | 800 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj developerský proj

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Somotor

285,000 € 356 €/m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom 78 m², novostavba Tomášikova 23C, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Číslo ponuky : 2767, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - obchodný priestor v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 2500 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Predaj kamennej chalupy s veľkým pozemkom 4943m2 pod lesom, Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Kamenná chalupa z roku 1936 s veľkou záhradou a ovocným sadom, s výhľadom na vrch Vápenná. Ide

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Sološnica

Info v RK

Nové bývanie - Reality! Na predaj 9 izb. RD v prestížnej lokalite pod Slavínom, ulica A. Plávku, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Andreja Plávku | 491 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 491 m², situovaný v

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prodej stavebního pozemku 1 326 m², Lietavská Lúčka, Slovensko

Reality Lietavská Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská cesta | 1,326 m²

Nabízíme prodej stavebního pozemku na Slovensku v obci Lietavská Lúčka, okres Žilina. Jedná se

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

159,120 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 6-izbový rodinný dom s pozemkom 1440 m2 vo Volkovciach

Reality Volkovce

Rodinný dom | 160 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s úžitk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Volkovce

139,900 € 874 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelárie (15 - 75 m2), bezplatné parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Zlaté piesky | 15 m²

Ponúkame na prenájom viacero kancelárií samostatných aj priechodných o rozlohe od 15 m2 do 75 m

Publikované: 08.12.2023 Aktualizované: 04.12.2024
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie