Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

4-IZBOVÝ BUNGALOV V UZAVRETOM AREÁLI - KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Slivková | 120 m²

samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

417,000 € 3475 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE na PREDAJ: Rodinný dom 4izbový s garážou, Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 115 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom 4izbový s garážou, Palárikovo Tento 4 izbový rodinný dom v pôvodnom sta

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

149,900 € 1303 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 961 m², Kapušany pri Prešove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,000 € 113 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba – 2-izb. byty, centrum Lipian

Reality Lipany

2 izbový byt | Sládkovičova | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v novom rezidenčnom projekte na ulici Sládkovičova, priamo v c

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lipany

121,900 € 2257 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

TOPNovinka: NOVOSTAVBA HROZNOVÝ SAD – VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM V RAČI ZA SKVELÚ CENU voľný od 1.júna!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²

Pripravujeme do ponuky voľný od 1.júna (na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA - krásny 4-izbový rodinný dom s dvoj-garážou a fotovoltickou elektrárňou

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

454,000 € 3265 €/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐NOVÁ CENA 4 izbový byt, 73 m², voľný ihneď

Reality Prešov

4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbový byt, 41 m², voľný ihneď

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Na prenájom 1-izbový byt pri City Arene,

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²

Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

BOSEN | 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

264,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok 1103m2 na komerčné využitie ✳️ SVOSNOSŤ > Podunajské Biskupice ✳️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Reprezentatívny priestor na Štefánikovej – kancelária, salón alebo bývanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 55 m²

PRENÁJOM: Reprezentatívny priestor na Štefánikovej – kancelária, salón alebo bývanie Realitná

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

2 izb. byt, MILOSLAVOV - ANNA PARK, voľný IHNEĎ, klimatizácia, parkovacie státie v cene, výťah

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 60 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

2izb NOVOSTAVBA SLNEČNICE PETRŽALKA KOMPLET ZARIADENÝ S PARKOVANÍM TOM CENA A LOKALITA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 57 m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT – NOVOSTAVBA SLNEČNICE Kompletne zariadený | Parkovanie | Petržalka – Bra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Top
Top

Na predaj | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

Na predaj | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie