MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj| Priestranná (131m2) novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kyselica

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Stavebný pozemok 5510 m² na predaj pri ulici Panónska cesta v meste Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kopčianska | 5,510 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok,

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

1,850,000 € 336 €/m²

Top
Top

Prenájom 2-podlažného obchodno-skladového priestoru 672 m² na Bajkalskej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 672 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom 2-podlažný obcho

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj logistického areálu colného skladu 23 400 m² s koľajovou prípojkou v blízkosti prekladiska Čierna nad Tisou

Reality Pribeník

Skladový objekt | Staničná | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj dlhodobo vyťažený

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Pribeník

Cena dohodou

Top
Top

Predaj samostatného kancelárskeho priestoru 172,9 m² v úplne novej rezidenčnej budove na Račianskej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 172.9 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatný kancelá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

585,041 € 3384 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj prízemného obchodného priestoru 62,79 m² v úplne novej rezidenčnej budove na Račianskej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 62.79 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj obchodný priestor

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,163 € 3984 €/m²

Top
Top

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru 586 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatný kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru od 200 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatné kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru 317 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom nových skladových priestorov v meste Senec

Reality Senec

Priestor pre sklad | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom novopostavené sk

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Senec

5.2 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom priestoru od 450 m² v kombinácii SKLAD, SHOWROOM, KANCELÁRIA s tepelnými čerpadlami v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom budúci moderný a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 200 m² v jedinečnej budove Einpark v meste Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 1 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie