Na predaj | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

BA-30 MIN. PRIESTRANNÁ 4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Pavlice

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodinný dom - bungalov, hol

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pavlice

291,000 € 2501 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dvojgarsónka s výhľadom do zelene – ideálna na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Dvojgarsónka | Závodná | 65 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

165,000 € 2538 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ - RODINNÝ DOM – DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

75,000 € 349 €/m²

Top
Top

PREDAJ - RODINNÝ DOM - LEOPOLDOV - CELKOVÁ ROZLOHA 428M²

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 139.4 m²

PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

229,000 € 1643 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

3 izb. NÁM. HRANIČIAROV - obľubená lokalita- blízko električka, obchody-

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

PRENÁJOM: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v top lokalite Petržalky Pre bližšie informác

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

799 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Na predaj | Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 90 m² | Trenčianska Teplá | 2 pivnice | LUCA & DOREN

Reality Trenčianska Teplá

4 izbový byt | Mayerova | 90 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

229,000 € 2544 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš nový domov!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54.37 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 2-izbový byt v projekte METROPOLIS – takto môže vyzerať aj váš no

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

357,241 € 6502 €/m²

Top
Top

Veľkorysý pozemok 1120 m² v Šemši – siete na hranici, škola cez ulicu

Reality Šemša

Záhrada | 1,120 m²

Predaj slnečného pozemku v obci Šemša – ideálne miesto pre váš nový domov Ponúkame na predaj a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

195,000 € 174 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VEĽKÝ POZEMOK, KTORÝ MENÍ PRAVIDLÁ HRY | RODINNÝ DOM + 7 624 m² – HRUBÝ ŠÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Predstavte si ráno, keď vás nebudí ruch mesta, ale ticho, zeleň a vlastný priestor. Miesto, kd

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

489,000 € 2717 €/m²

Top
Top

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Veľkorysý rodinný dom v prestížnej lokalite Bôrik | 500 m² | wellness, vináreň, dvojgaráž | vhodný aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na kopci | 500 m²

BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,499,000 € 2998 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

4 izbový rodinný dom Miloslavov - PREDAJ

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 3931 €/m²

Top
Top

Krásny rozprávkový 4 izbový rodinný dom na predaj Lehnice - PREDAJ

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

295,000 € 1446 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s garážou Hviezdoslavov - PREDAJ

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2600 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4417 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Upresniť hľadanie