Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru od 200 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatné kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom samostatného kancelárskeho priestoru 317 m² v GBC I v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatný kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom nových skladových priestorov v meste Senec

Reality Senec

Priestor pre sklad | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom novopostavené sk

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Senec

5.2 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom priestoru od 450 m² v kombinácii SKLAD, SHOWROOM, KANCELÁRIA s tepelnými čerpadlami v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom budúci moderný a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 200 m² v jedinečnej budove Einpark v meste Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 1 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom priestoru Obchod, Sklad, Kancelária pod jednou strechou od 470 m² s tepelnými čerpadlami v meste Nitra

Reality Lužianky

Priestor pre sklad | Hlohovecká | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom nový, moderný a

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lužianky

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom samostatného komerčného priestoru od 335 m² v nákupnom centre Aupark v meste Piešťany

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Nitrianska | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatný komer

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj plne obsadeného areálu vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

4,500,000 € 2230 €/m²

Top
Top

Prenájom moderných kancelárskych priestorov na Galvaniho ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom moderné kancelár

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj exkluzívnej a kompletne zrekonštruovanej historickej budovy na Štefánikovej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Štefánikova | 1 m²

Ponúkame na predaj skutočne výnimočnú a luxusnú kompletne zrekonštruovanú historickú budovu, kt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom výrobno-skladového priestoru 809 m² + kancelárie 161 m² v časti Bratislava Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priestor pre výrobu | Devínska Nová Ves 7465 | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom výrobno-skladový

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom skladového priestoru 1070 m² v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj stavebného pozemku 11 603 m² v meste Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre bytovú výstavbu | 11,603 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

1,160,300 € 100 €/m²

Top
Top

Objekt na predaj 332,5 m² pre účely podnikania v meste Bratislava, časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priestor pre sklad | Estónska | 332.5 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj samostatne stojací

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

890,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Predaj multifunkčnej budovy 8 903m² v časti Košice Juh s pozemkom 8 562m²

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Nižné Kapustníky | 8,903 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj komerčný areál, kt

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

5,500,000 € 618 €/m²

Top
Top

Predaj úplne nových obchodných skladov od 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Priestor pre výrobu | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj budúce samostatné

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Senec

495,000 € 1650 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj novopostaveného obchodného skladu 300 m² pri diaľnici D1 SENEC

Reality Senec

Obchodné priestory | Aurela Stodolu | 300 m²

Realitná kancleária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj novopostavený samo

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Senec

495,000 € 1650 €/m²

Top
Top

3-izbový byt pre rodinu s vlastnou garážou, priestrannou loggiou a výhodami rodinného domu

Reality Lakšárska Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²

Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lakšárska Nová Ves

126,000 € 1724 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie