BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Dizajnové bývanie 4-i, Novostavba, Centrum Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 94 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 2819 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 36 m²

Ponúkame na predaj byt ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom historickom dome v centre Liptovské

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 3583 €/m²

Investičný PENTHOUSE 3A Hotel Demänová Apartments ****

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

393,500 € 3335 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje