MODERNÝ MESTSKÝ APARTMÁN: Štýlový a zabehnutý apartmán v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²

Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 4200 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

RODINNÉ BYTY v absolútnom centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²

Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

271,497 € 3244 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²

Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,274 € 4401 €/m²

Dizajnový 3 izbový byt na predaj - centrum Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²

Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

320,000 € 2663 €/m²

Predaj 5-izbového mezonetu v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Palúčanská 632/89 | 137 m²

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj priestranný 5-izbový mezonet s rozlohou 137 m²,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 2182 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový apartmán v rezorte Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²

Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

118,500 € 3038 €/m²

TOP výhľad na Chopok: Luxusný strešný apartmán v Demänová Rezorte

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61.79 m²

Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

270,000 € 4370 €/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

4 - izbový byt s možnosťou loftovej úpravy - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

351,560 € 3597 €/m²

Tatra City Residence: Definícia prémiového bývania v meste

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | A01 | Nízkoenergetický 3 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 3528 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný mezonetový 3 izbový apartmán A07, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 67.4 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 67.4 m²

Bosen Group Vám na predaj ponúka úplne nový 3 izbový apartmán v srdci Liptova v meste Liptovský

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,500 € 2307 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A05 | Mezonetový 4 izbový apartmán A05, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.14 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 75.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

221,200 € 2944 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A03 | Útulný 2 izbový apartmán A03, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 43.17 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 39.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 2 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 3782 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A08 | Mezonetový 4 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 128.83 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

279,670 € 2616 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1-izbový byt po kompletnej konverzii na 2-izbovy LIPTOV

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Palúčanská | 40 m²

Ponúkame na predaj momentálne už 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Ružomberok - Malinô Brdo, apartmán 32m2 + terasa a parkovanie

Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

96,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie