3 izbový byt | 73.54 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII
199,000 € 2706 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 40 m²
Ponúkam na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, aktuálne v stave holobyt. Všetky po
Cena dohodou
3 izbový byt | 82 m²
TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova
Cena dohodou
4 izbový byt | Za Bocianom | 94.26 m²
Hľadáte priestranné bývanie pre rodinu, kde nebudete mať pocit stiesneného bytu? Máme pre vás
210,000 € 2228 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 61.1 m²
Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt vo výmere 61,10m2 na 3. poschodí bytového domu b
148,000 € 2422 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²
OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderne riešený 2 izbový holobyt v novostavbe na novo vybudo
159,000 € 2839 €/m²
2 izbový byt | 67 m²
TUreality vám ponúkajú exkluzívne na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 67 m²,
179,000 € 2672 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj investičný apartmán v apartmánovom dome Bia Jasná, v Demänovej – čas
115,990 € 4296 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúkajú na predaj lukratívny, moderne riešený 2-izbový byt s výmerou 55 m², nachádza
156,000 € 2836 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo
168,000 € 2471 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
TUreality ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na na
175,000 € 2397 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 47.3 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Nová Palúdzka 2, nachádzajúci sa
176,000 € 3721 €/m²
2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 99.56 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt projektu Liptov Living, ktorý spĺňa požiadavky náročnejších
Info v RK
2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 58.14 m²
Ponúkame Vám 2-izbový byt, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre klientov, ktorí hľadajú moderné
220,422 € 3791 €/m²
Apartmán | Milana Rastislava Štefánika | 51.05 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmán č. 112 v modernom projekte Liptov Living, ktorý predstavuje atr
210,312 € 4120 €/m²
2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov
234,284 € 4056 €/m²
1 izbový byt | 34 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz
125,000 € 3676 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k
173,000 € 2370 €/m²
3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²
Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast
217,121 € 3241 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²
Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti
153,611 € 3200 €/m²
4 izbový byt | 88 m²
TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m
208,000 € 2364 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali
230,000 € 2644 €/m²
2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²
Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a
176,000 € 3830 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me
174,800 € 1942 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.