3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero
176,000 € 2933 €/m²
Apartmán | Ráztocká | 55 m²
Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re
163,500 € 2973 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²
REZERVOVANÉ - Túžite po 2 izbáku v top lokalite Liptovského Mikuláša? Pre Vás, dizajnovka, 2 i
Cena dohodou
2 izbový byt | Jesenského | 54.6 m²
PREDANÉ Hľadači bytu pri stanici zbystrite pozornosť ! 2 - izbák pri autobusovej a vlakovej s
Cena dohodou
Apartmán | 43.4 m²
CreeX reality a Lenka Blahovičová ponúkajú na predaj luxusný horský apartmán v rámci projektu D
299,900 € 6910 €/m²
3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²
Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v
99,900 € 1523 €/m²
Apartmán | 30.2 m²
Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán
109,000 € 3609 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH
163,000 € 2063 €/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²
Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč
176,000 € 4757 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v
189,000 € 2319 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²
Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo
99,000 € 4379 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 30.16 m²
Ponúkame na predaj investičný rekreačný apartmán v obľúbenom rezorte Via Jasná, nachádzajúcom s
125,000 € 4145 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023, situovanej v tichej a
233,990 € 3900 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo
228,700 € 3518 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p
Cena dohodou
4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo
285,000 € 2522 €/m²
4 izbový byt | 1. mája | 145 m²
Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú
295,000 € 2034 €/m²
3 izbový byt | 41.77 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc
199,000 € 4764 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.