Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | B.Lichardusa | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

225,000 € 3275 €/m²

BOHÚNKA | Exkluzívny 4-izbový byt s terasou v historickom centre Liptovského Mikuláša (403)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 149.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 2901 €/m²

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

4-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kemi | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pri zátoke | 0 m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2-izbový apartmán v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Odbojárska | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s balkónom v prestížnom projekte H

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

249,000 € 3411 €/m²

2-izbový apartmán NA PREDAJ, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Odbojárska | 51 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v prestížnom pr

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

259,000 € 5078 €/m²

Investičný 4-izbový mezonet NA PREDAJ – Demänová rezort - ročný výnos od 5%

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 79 m²

Ponúkaný 4-izbový mezonetový apartmán s terasou sa nachádza na 3. podlaží a podkroví apartmánov

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

261,000 € 3304 €/m²

NA PREDAJ - Dokončený 1-izb. apartmán, kapacita 2+2, Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 26 m²

Investícia s výnosom v podobe dokončeného apartmánu vo fungujúcom projekte DEMÄNOVÁ REZORT ! R

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,900 € 5765 €/m²

Investičná príležitosť - NA PREDAJ 4-izbový penthouse v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový penthouse s veľkou terasou v prestížnom pro

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

484,000 € 4102 €/m²

Investičný 2-izbový apartmán s výnosom v Demänová rezort, NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 40 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ 2-izbový mezonet nachádzajúci sa na 2. poschodí apartmánového do

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,900 € 3998 €/m²

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PREDAJ 1-izbový apartmán v Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 21 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 1-izbový apartmán s terasou, ktorý sa nachád

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 5952 €/m²

Nadštandardný a priestranný 2-izbový byt v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš (2022)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 3516 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna novostavba 4 izbový byt v rezidencii 3 HÁJE.

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kapitána Nálepku | 109.37 m²

Popis nehnuteľnosti - 4 izbový byt. Ponúkame na predaj praktický 4 izbový byt s terasou v úpl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

407,000 € 3721 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na adrese Chrenoviská 109

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 4600 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie