Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

2 izbový apartmán s balkónom, novostavba 2022

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²

Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2715 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 1i byt s terasou a predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite, Nálepkova ul. Lipt. Mikuláš - Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4948 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt č 103 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,999 € 3357 €/m²

3-izbový byt č 112 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitana Nalepku 1390 | 71.77 m²

Ponúkame na predaj praktický 3 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,599 € 3436 €/m²

1-izbový byt c 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

3 izbový byt s 2 balkónmi, novostavba 2023 Lipt. Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | - | 82.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený vo vyššom štandarde 3i byt, v Lipt. Mikuláši v mestskej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

300,000 € 3654 €/m²

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

177,252 € 2906 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,795 € 2976 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

241,818 € 2949 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Svetlý 3-izbový byt v tichej časti Podbrezín.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hradšská | 78 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou jednoduchej úpravy

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 1910 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderný 2 izbový apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 57 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

167,000 € 2930 €/m²

Novinka
Novinka

BOHÚNKA | 3-izbový byt s dvomi balkónmi v historickom centre Liptovského Mikuláša (210)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 67.65 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

267,900 € 3960 €/m²

BOHÚNKA | Komfortný 3-izbový byt s balkónom v centre Liptovského Mikuláša (309)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 64.14 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,900 € 3927 €/m²

BOHÚNKA | 3-izbový byt s veľkou záhradou v centre Liptovského Mikuláša (106)

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Školská | 77.82 m²

Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

333,900 € 4291 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt v historickom centre Liptovského Mikuláša (205)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 51.15 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,900 € 4319 €/m²

BOHÚNKA | 2-izbový byt s veľkorysým balkónom v historickom centre Liptovského Mikuláša (407)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Školská | 57.25 m²

Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

246,900 € 4313 €/m²

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

Na predaj 1 izbový apartmán - Maladinovo, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²

Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Apartmány aj na trvalé bývanie, Liptovská Ondrašová, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 40.8 m²

Ponúkame Vám na predaj deväť apartmánov za veľmi priaznivé ceny, nachádzajúcich sa v TOP ubytov

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

Garantovaný výnos 5 % - 4 izbový investičný apartmán v Demänová rezort na predaj.

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Demänovská cesta | 66.5 m²

Ponúkam Vám na predaj štvorizbový apartmán v Demänová rezorte. Rezort sa nachádza v Demänovej,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,000 € 3609 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty v Banskej Bystrici (1412)