4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKY PARKu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

669,000 € 7278 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom, 42 m2, Vyšehradská ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 42 m²

Dispozícia: 2-izbový byt, 7. podlažie, staršia novostavba Pegas Úžitková plocha: byt - 39,50 m

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestor vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

TOVÁRENSKÁ SKY PARK, 3-i byt,101 m2–zariadený byt s UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 101 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekte

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Exkluzívne Predaj 2-izb. bytu, Vilová ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vilová | 42.5 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ veľmi pekný kompletne zariadený 2i by

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 3880 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB. BYT v RD S TERASAMI V SÚKROMNOM AREÁLI S BAZÉNOM

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Hradská | 131 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE HRADSKÁ LIVING

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

395,000 € 3015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | . | 64 m²

LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 64 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie