Na prenájom 2 izbový byt s krásnym výhľadom v UNIVERSE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Dievrinsis realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe. Nehnuteľnosť

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 570 €/mesiac/m²

Prenájom 2 iz. byt v Klingerke s pekným výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 60 m²

Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v blízkosti Eurovea v projek

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

4 izb. byt, novostavba OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 96 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE TEHELNÉ POLE, BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, prípadne v no

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, TOMÁŠIKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný 1i byt 38 m2, s lodžiou a parkovaním, PANORAMA TOWERS

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 38 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 1i byt 38 m2, s lodžiou a parkovaním, PANORAMA TOWERS Dispozícia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

priestranný 4 izb. byt, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ nový 2 izb. byt, RUŽOVÁ DOLINA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 39 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bez provízie - Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 66 m²

Bez provízie RK. Ponúkame Vám na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Luxusný 2 izb. byt, VRANOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 60 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 1zb. BYT s balkónom, NOVOSTAVBA JARABINKY-NIVY, 3D

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 45 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/W3j2D-5bG Ponuka na prenájom moderného 1-izbové

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie