Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej ulici pri OC Polus (VIVO!).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Dvojgarsónka | Vajnorská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulnú 2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE, STROMOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s lodžiou, murovanou pivnicou a parkovaním

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT S TERASOU, PIVNICOU A GARÁŽOU V KOMPLEXE BELARIA POD KOLIBOU, SVATOVAVRINECKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 76 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký dvojizbový byt s terasou a pivnicou a garážou v bytovom komplexu

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

829 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kominárska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 13.09.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

AVENUE | priestranný 2i byt s balkónom a unikátnym výhľadom na jazero Kuchajda či na mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova 50 | 56.04 m²

Na prenájom, priestranný 2 –izbový byt s úžasným výhľadom vo vyhľadávanej, tradičnej, novostavb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2izb. byt na Mikovíniho ul., BA- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný a novo zariadený 2-izbový byt v žiadanej lo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľký 2-izb. byt, Olbrachtova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt v tehlovom dome na ul. Olbrachtová, Nové Mesto. Výmera 80

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

COMODINO - dizajnový 3 izbový byt v premiovom projekte Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 97 m²

COMODINO ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v projekt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 4526 €/m²

COMODINO - moderný dvojizbový byt, v pokojnej lokalite Kramáre - Vlárska ulica, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

COMODINO - skvelý 2i byt s dvoma nepriechodnými izbami na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

COMODINO ponúka na prenájom útulnú a slnečnú dvojgarsónku o výmere 40,27 m2 na Stromovej ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

COMODINO - úžasný velkometrážny 3i na Trnavskom mýte, s klimatizáciou a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 105 m²

COMODINO ponúka na prenájom luxusný a štýlový trojizbový byt, o výmere 105m2, v obľúbenej loka

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ COMODINO - priestranný 2i byt s umeleckou dušou na Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská | 61 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý 2 - izbový byt o výmere 61 m2, priamo na Trnavskom m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie