Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

KARAS | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝHĽADOM NA HRAD | KYJEVSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kyjevská | 40 m²

Byt, ktorý nepôsobí ako investičný kompromis, ale ako priestor vytvorený na reálne kvalitné býv

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

645 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - príjemný 2 izbový zariadený byt s loggiou a prémiovým výhľadom, klímou a parkovaním - Jurská, BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 49 m²

Štýlový zariadený 2 izb. byt | klimatizácia | loggia | parkovanie v cene | nádherný výhľad na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AXIS REAL | Úplne nový 2i byt, BALKÓN, KLIMA, GARÁŽ, Pod Vinicou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

4 izbový byt v kľudnej obytnej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²

V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,500 € 4054 €/m²

79m2 _ Pôvodný stav _ 2i byt na predaj _ Priestor na sebarealizáciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ste tvorivý typ a tvorba interiéru je vašim hobby? Máme v ponuke práve pre vás VEĽKÝ byt 79 m

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 2961 €/m²

Predaj 4 izbového bytu- Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

2 Izbový byt s Veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

SharkReal Vám ponúka príjemný a slnečný byt na prenájom v skvelej lokalite. Tento útulný komple

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reprezentatívny 4-izbový byt na Kramároch na Bardošovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 173 m²

Priestranné bývanie pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Tento veľkometrážny byt na prestíž

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite Kramáre na Bárodšovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa pohodlie stretáva so zeleňou. Tento vzdušný 2-izbový byt na Kramároch p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SHARK REAL vám ponúka garzónku na prenájom v Novom Meste pri Istropolise – 19 m², skvelá lokalita

Ponúkame vám na prenájom útulnú garzónku v atraktívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, v blíz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s potenciálom v príjemnej lokalite pri parku – Olbrachtova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²

REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

224,900 € 4538 €/m²

Novinka
Novinka

FRANK ZICHER - Prenajímame priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacími miestami v garáži v tichej mikrolokalite na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Kováčska | 114 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacím

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre Polus, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 67 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3537 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 40 m² v Bratislave na ulici Sibírska 8. Byt je vho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Rezervované luxusný 2-izb. byt s loggiou v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt s loggiou nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie