NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

Krásna garsónka v BA-Kramáre-PREDANÉ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Guothova | 20 m²

Krásna garsónka vo vyhľadávanej lokalite v BA-Kramáre, komplet. rekonštrukcia, plnohodnotný byt

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

110,000 € 5500 €/m²

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Príjemný a svetlý 2i byt 36 m2, s parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 36 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný, svetlý 2i byt 36 m2, s parkovaním vo výbornej lokalite s výhľadom na S

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

VÝBORNÁ PONUKA 2i bytu v novostavbe Koloseo!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 48 m²

Moderný byt, ktorý ponúka kvalitné a praktické bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,000 € 5292 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom - 2 izbový byt, širšie centrum Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 0 m²

F015-212-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt, na Račianskej ulici

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac

Dopyt 2-IZBOVÉHO BYTU – BRATISLAVA (bližšie k centru)

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bratislava | 50 m²

101-MACHO Hľadám na kúpu 2-izbový byt okolo 50 m², ideálne v pôvodnom stave. Poschodie nerozho

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

170,000 € 3400 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – PRIESTRANNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S TERASOU, PET FRIENDLY, ĎUMBIERSKA UL., NOVÉ MESTO, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 97 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s priestrannou terasou vo vyhľadávanej lokalite v Nov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom 3 izb. byt s garážou a terasou, Kramáre - Klenová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ulica Klenová, mal

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Teplická

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 3967 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Bartoškova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

321,000 € 3963 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 4714 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie