ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Veľký 2 izbový byt obklopený zeleňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2900 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Pri Mýte (3. fáza)

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Ponúkame na prenájom elegantný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Grebeči real ponúka na prenájom 3iz byt v tichej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ovručská | 77 m²

Grebeči Real ponúka na prenájom zariadený 3iz byt v tichej lokalite BA - Nove Mesto (Ovručská

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom velký 2 izbový byt v proekte-TEHELNE POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 70 m²

Ponúkame na prenájom |nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C, balkónom na TEHELNÉ POLE .Dispozícia:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom zrekonštruovaný 1-izb. byt – Osadná ulica – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

Na prenájom 1-izbový byt na Osadná ul. v BA – Nové Mesto. Byt má výmeru 40 m², nachádza sa na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | moderný 2-izbový byt pri lese 67m2 + parking | Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 62 m²

Priestranný a svetlý 2-izbový byt na Vlárskej ulici – Kramáre, pri lese Ponúkame na prenájom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 2 izbový byt 63m² | Greencorner A 3.3| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 5111 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada | Vinohrady-Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Koziarka | 95 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jedn

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,100 € 4201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 2 izbovy byt v povodnom stave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na prízemí tehlového by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

RentHub | KOLOSEO | Výhľad na Kuchajdu | 2i byt + garáž |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 56 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, garážov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej ulici pri OC Polus (VIVO!).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Dvojgarsónka | Vajnorská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulnú 2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie