HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

METROPOLITAN I Exkluzívny 4i byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 172 m²

METROPOLITAN I Exkluzívny 4i byt s veľkou terasou Exkluzívny 4-izb byt vo vile s 2 terasami a

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre Ponúkame na prenájom 2-izbový

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │3-izbový byt s terasou a parkovaním, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 90 m²

METROPOLITAN │3-izbový byt s terasou a parkovaním, Koliba Byt má výmeru 97 m² a dispozične poz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe s parkovaním Byt je situovaný na 7.poschodí (11)

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Luxusný 4i byt na prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 150 m²

METROPOLITAN │Luxusný 4i byt na prenájom v Bratislave Luxusný 4-izbový byt v Bratislave na pr

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 2 izbový byt v Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 108 m²

METROPOLITAN │Priestranný 2 izbový byt v Novom meste Byt sa nachádza na 1. poschodí v novost

Publikované: 11.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Dizajnový 3i byt na Kolibe s obrovskou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod vtačnikom | 92 m²

METROPOLITAN │Dizajnový 3i byt na Kolibe s obrovskou terasou Luxusný dizajnový úplne nový 3 -i

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,800 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt na prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 57 m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt na prenájom v Bratislave Byt je situovaný na 1.poschodí (8) v b

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Opavská | 56.4 m²

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou v novostavbe Moderný 2-izbový byt s 2x terasou a parkov

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ladislava Derera | 72 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt, Kramáre Ponúkame priestranný a svetlý 3-izbový byt na ulic

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podkolibská | 58 m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe Byt je dispozične riešený vstupnou

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny plne zariadený 3i byt s terasou na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

METROPOLITAN │Krásny plne zariadený 3i byt s terasou na prenájom Luxusný 3-izbový byt (116 m2)

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl.parašutistov | 72 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zar

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na varte | 110 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe Byt s rozlohou 107m2 sa nachádza

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Pekný priestranný 1 izbový byt na Letnej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 40.48 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenajmem 2,5 i byt BA Nove Mesto kusok od Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 55 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na ul. Sibírska v Bratislave. Byt sa nachádz

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt v Bratislave - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57.15 m²

Nadštandardný 2-izbový tehlový byt v Novom Meste. Na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariade

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4357 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predaj 3 izbového veľkometrážneho bytu, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Predaj 2 izbového veľkometrážneho bytu, Olbrachtova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie