METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveské rameno | 124 m²

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním Slnečný 4-izbový byt situovaný na 5.

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kolískova | 84 m²

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves METROPOLITAN ponúka na prenájom zaria

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj Ponúkame na prenájom slnečný

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Jedinečný svetlý 2i byt v novostavbe na prenájom

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré grunty | 70 m²

METROPOLITAN I Jedinečný svetlý 2i byt s vírivkou na prenájom Byt sa nachádza na 3.poschodí(5

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkam na prenájom novo zariadený 2 izbový byt v Bratislave v Karlovej Vsi, v časti Dlhé Diely

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

980 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 51 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v na ulici Ľ. Fullu v časti Bratislava – Karlova Ves Podlahová

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

185,000 € 3627 €/m²

Predaj 5-izbového bytu

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 120 m²

Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami. Úžitková plocha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

422,000 € 3517 €/m²

Predaj 5-izboveho bytu Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hlaváčikova | 123 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 5-izbový byt, ktorý predstavuje ideá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

412,900 € 3357 €/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s dvomi loggiami vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zariadený 2,5 izbový byt s loggiou orientovaný do pokojnej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt na Dlhých dieloch s výbornou dostupnosťou do centra a kompl

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

840 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Zariadený 1 izbový byt s veľkou loggiou v pokojnej lokalite, pet friendly

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 38 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1 izbový byt v pokojnej časti Bratislava – Karlova Ves, na Til

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt s balkónom v blízkosti lesa s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt na Beniakovej ulici v Brati

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 1 izbový byt v krásnom tichom prostredí v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Líščie údolie | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s výmerou 40 m², nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Karlova Ves: čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 65 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt (3 samostatné izby) s obytno

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110893 | Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Vincenta Hložníka | 225 m²

Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami a celkovou plochou 265 m² sa nachádza

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,299,000 € 5773 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113373 | Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave na Kuklovskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kuklovská | 97 m²

Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží murovaného bytov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

350,000 € 3608 €/m²

Atraktívny 2 izbový byt s predzáhradkou v rodinnom dome, Staré Grunty, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 38 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2 izbový byt v rodinnom dome s vlastným vstupom v obľ

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Karlova Ves ID 105816

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Bratislava | 72 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

321,900 € 4471 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

DOM-REALÍT / dvojizbový byt v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Borská | 46 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,990 € 4130 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie